Reklaam sulgub sekundi pärast

“Armastuse” režissöör Henrik Normann sai vaatajalt mureliku kirja: palun ärge tehke sellele järge!

henrik

Eelmisel nädalal leidis kinnitust, et TV3 menusari "Armastus" saab järje, kuid mitte siiski kõik vaatajad ei pooldanud uue hooaja tegemist.

Teise hooaja võtted said alguse juulikuus. “Töö käib ja ma arvan, et augusti lõpuks oleme kõik ilusasti purki saanud ja siis montaaži,” ütles võtteplatsil "Armastuse" režissöör Henrik Normann.

Kuna esimene hooaeg sai muinasjutuliselt õnneliku lõpu, siis Normann tõdes, et oli ka neid, kes uue hooaja järele niivõrd ei jänunenud. 

"Mulle tuli ühe vaataja kiri, et tervist härra Normann, me väga vaatame "Armastuse" sarja, aga meil on teile üks palve - palun ärge tehke sellele järge!" meenutas Normann.

Vaataja oli kirjutanud, et kui järg tuleb, siis see muinasjutuline lõpp kindlasti rikutakse uute sündmustega ära.

"Aga tal oli õigus jah, sellesmõttes, et ei lähe kõik nii hästi kui tahaks," tõdes Normann, et pöördeid saab teises hooajas olema rohkelt. 

Vaata lähemalt videost, millega lubab režissöör vaatajaid uuel hooajal üllatada: 

Näita 2 kommentaari

Ei ole vaja

Vasta

Mina küll ootan väga huviga,sest mina vaatasin kaks korda ja meeldis lõpuks ometi midagi eestlaste telemaastikul ja Normann ise on ju väga huvitav isiksus Vanad ärgu vahtiku ,kellele ei meeldi vot kus asi las vahivad vapraid ja ilusaid nii,et lõug tilgub ootan väga huviga.

Vasta