Südamed murtud ja raha jagatud! Tõsieluseriaali “Armastus võidab alati” võitjad on selgunud

"Armastus võidab alati" osalejad — FOTO: Silver Siilak

Tõsieluseriaal “Armastus võidab alati” on jõudnud lõpule ning võitjad on lõpuks selgunud. Peale paari selgus ka teine tõde osaleja kohta, mida keegi arvata ei oleks osanud.

“Armastus võidab alati” hullutas vaatajaid tervelt 12 osa ning paar, kes saarele koos tuli, suutiski end varjata kuni lõpuni. 

Finaalis seisid kõrvuti Michael ja Anžeelika, kes saates paariks ei saanud, Kaupo ja Airi, kes peale saadet kooselu alustada soovisid ning Mario ja Eliina, kes alates esimesest saates koos püsisid. Edgar seisis eraldi, kuna endale kaaslast ei leidnud.

Saatejuht Kristjan Lüüs alustas saadet kohe pommiga ning tõdes, et temani on jõudnud kuuldused, et Eliina ei tulnudki saatesse üksi. Neiu tunnistas, et see on tõsi ning avaldas, et tuli siia oma õe Anžeelikaga. Kristjan hoidis oma peast kinni ning Mario, kes Eliinaga koos oli, naeris kergendusega.

Sellega üllatused aga läbi ei saanud ja esimesena selgus, et saatesse ei tulnud üksi Kaupo, mille peale lasi mees koheselt ka oma saates olnud kaaslase Airi käest lahti. Naise näost oli näha südame purunemist ja tõsist valu. Kaupo algselt avaldas naljatades, et tuli saatesse koos Edgariga, aga selgitas, et tegu on siiski lihtsalt naljaga. Kaupo päris elukaaslane on hoopiski Eliina, kellega koos suutsid kogu saate vältel varjata oma armastust.

Saatest lahkus paar 10 000 euroga, jättes Airi selja taha murtud südamega. Mario tõdes, et ainus inimene, keda ta saates tegelikult usaldas, oli Michael ning vihjas sellega, et Eliinas ta kindel ei olnud.

Vaata tõsieluseriaali “Armastus võidab alati” viimast osa Go3-st!

Kommentaarid puuduvad