Kristjan Lüüs leidis oma elukaaslase Tinderist: armastuse pauk võib tulla luuavarrest!

22. juunil jõudis kõigi Go3 vaatajateni uhiuus tõsielusaade “Armastus võidab alati”. Uurisime, millise hinnangu annab enda tööle värske saatejuht Kristjan Lüüs ja kas ta ka ise sellises saates osaleks.

“See oli väga meeleolukas ja väga tore! Ma ootasin palju hullemat! Esiteks ma kartsin, et ma ise pole päris see, aga väga andekaks oli mind monteeritud. Väga toredad noored on ka ja olgugi, et ma olin nendega need nädalad koos, siis pooled asjad olid ikka uudised minu jaoks,” räägib Lüüs õhinal vahetult pärast esimese episoodi nägemist. 

Kas Lüüs ka ise taolises saates osaleks? “Mul on kuidagi niimoodi hästi läinud, et mina olen oma armastuse juba leidnud. Isegi siukses saates ma ei tunne vajadust, et minna end oma partneriga proovile panema. Samas, iga asi jälle kasvatab ja arendab ning need paarid, kes siia tulid – see oli neile väga hea kogemus ja koht, kus kasvada. Mingi reality on kindlasti minu jaoks olemas,” muheleb saatejuht.

“Mina usun armastusse ja see armastuse pauk võib tulla ka luuavarrest. Praeguse elukaaslase ma leidsin Tinderist! Out of all places! (kõikidest kohtadest – toim.),” avaldab Lüüs.

Vaata artikli päises olevast videost, millise hinnangu annab Lüüs enda saatejuhitööle!

Kommentaarid puuduvad