“Armastus võidab alati” saatetiim andis osalejale ootamatu salaülesande: see on põrgumõnitus!

Nii TV3 kanalil kui Go3 teleteenusel vaadatav “Armastus võidab alati” kolmas osa algas mõneti mornilt, sest eelmises saates kaotatud auhinnafondi raha andis veel tunda. Saatejuht Kristjan Lüüs andis aga Michaelile pealtnäha lihtsa, kuid asjaolusid arvestades keerulise ja ebamugava salaülesande, et raha tagasi võita. Saab ta hakkama?

Michaelil on salaülesande lahendamiseks aega õhtuse tseremooniani. Ülesanne seisneb Eliinale – kes on natukene pinges – igal võimalusel õlamassaaži tegemises. Ülesande raskus seisneb selles, et Eliina pole Michaeli käperdamisest just vaimustuses.

“Kui sul õnnestub ja teised ei saa teada ega hakka kahtlustama, et see on ülesanne, siis teenid terve raha tagasi. Kui aga ülesanne ei õnnestu või teised saavad aru, et sa teed mingit salaülesannet, siis täpselt sama suur rahasumma tuleb sealt veel omakorda maha,” ütles saatejuht.

Muidugi ei keerle saade ainult Michaeli salaülesande, vaid ka muude ühiste seikluste ümber. Pärast salaülesande avalikustamist sõideti Malvasia veinipiirkonda ja külastati kohalikku veinimaja. Seal peavad nad koos veinimaja peremehega valmistama Kanaari saarte kuulsat Mojo kastet, Kanaari salatit ja maitsma saare parimat veini.

Tulles aga tagasi salaülesande juurde, siis kui palju Michaelil üldse selleks võimalusi tekib? Pärast villasse naasmist on Eliina Marioga hõivatud privaatsele kohtingule…WCs. Seal veedavad nad kinnise ukse taga tervelt 16 minutit, jättes kõiki spekuleerima, millest nad seal räägivad või tegelevad.

Juhtus mis juhtus, ükski osaline ei pääse õhtul kohustusest langetada otsus – kas jätkata senise kaaslasega või valida uus partner. Osalejad kogunevad tseremooniaplatsile ning nende pilgud paljastavad, et midagi põnevat on tulekul.

Mario tundub eriti rahutu, kas tõesti jääb ta täna Eliinast ilma?

Osalised on nii õnnelikud oma uute kaaslaste üle, et kohe korraldatakse pidu. Kui tümps vaibub ja väsimus peale kipub, minnakse uute kaaslastega tubadesse ära…

Vaata ka tõsielusaadet “Armastus võidab alati” teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad