“Armastus võidab alati” saatejuht Kristjan Lüüs: kaameraid oli nii palju, et midagi ei jäänud märkamata

Kristjan Lüüs
Kristjan Lüüs — FOTO: TV3

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas näitleja ja "Armastus võidab alati" saatejuht Kristjan Lüüs. "Meil oli kaameraid nii palju, et ega midagi seal ei jäänud märkamata," avaldab ta.

Alustuseks uurisid saatejuhid, kuidas suhtuks Lüüs sellesse, kui ta tutvuks mõne naisega, kes ütleb, et tal on OnlyFansis konto. "Tead, las panevad hullu! Women empowerement! Las teevad, mis tahavad - see pole minu asi öelda, kus nad mida näitavad. Ma olen ju näitleja, need on üldse kõige suuremad näitajad," naeris Lüüs selle küsimuse peale.

Täna alustab TV3s uhiuus tõsielusaade "Armastus võidab alati", mida juhib Lüüs. TV3 ja Go3 koostööna valminud uues tõsielusarjas lennutatakse päikselisele palmisaarele eestlased, kelle seas on nii vallatuid vallalisi kui ka paarisuhtes olijaid. Kohapeal saab kiirelt kinnitust, et kirge ja tormi jagub, sest põnevate reeglitega sarja eesmärgiks on üksteist armastuses ja lojaalsuses proovile panna. Eks öeldakse ju ikka, et reisimine on suhtele heaks proovikiviks; eriti siis, kui lisaks ahvatlustele, väljakutsetele ja ootamatutele tunnetele on mängus ka 10 000 eurot!

Kristjani sõnul oli tegemist tõeliselt ideaalse tööotsaga, sest sai kõik need võttepäevad veeta kuuma Tenerife päikese all. "Võtad hommikukohvi basseini kõrvale ja siis lähed teed natuke tööd ka. Kusjuures, ma mõtlesin, et kui ma hakkan seda vaatama, siis kui sa oled seda juba vaadanud Go3-s, siis miks peaks seda nüüd vaatama TV3s? Sellepärast, et isegi, kui sa tead, kes on seal paar või mis värgid seal veel on, siis sa hakkad nägema, kuidas inimesed mängivad, sest tegelikult pool võitu on see, kuidas nad varjavad seda ja kui kaugele nad lähevad," leiab Lüüs, et tegelikkuses ongi äärmiselt põnev jälgida, millal saates vihjeid paari kohta jagatakse. 

On sellel saatel siis midagi armastusega ikka pistmist ka või ongi see üks suur näitemäng? "Armastus võib olla ka raha vastu. Samamoodi, kui päris paarid sinna lähevad ja panevad üksteist proovile, siis kas armastus võidab? Meil oli kaameraid nii palju, et ega midagi seal ei jäänud märkamata," ütleb Lüüs salapäraselt.

Kuula intervjuud Kristjan Lüüsiga Star FM hommikuprogrammist!

"Armastus võidab alati" alustab TV3s täna kell 22!

Vaata "Armastus võidab alati" tõsielusaadet ka teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad