Ärev hetk! Marek Lindmaa põrkas oma Kanada reisil kokku karudega

Marek Lindmaa ''Lindmaa seiklused: reis maailma lõppu''
Marek Lindmaa ”Lindmaa seiklused: reis maailma lõppu”

Juba täna õhtul kell 20.00 esilinastub TV3s ”Lindmaa seiklused: reis maailma lõppu”, kus tuntud saatejuht pakub närvikõdi ja kindlasti vapustavaid kaadreid loodusest. Kuid esimeses osas tekkis nii mõnigi ärev olukord.

12 eestlast kaevandavad kulda Kanadas, Yukoni territooriumil, Dawson City´s. Kohas, kus 126 aastat tagasi nakatus terve maailm kullapalavikuga. Maapinnast käte vahele sõelutav rikkus eestlasi ei lumma, sõpruskonna eesmärgiks on seigelda kirjaniku ja kullaotsija Jack Londoni radadel.

Üheksa eestlast on startimas ürgse looduse keskel peetaval maailma raskeimal aerutamismaratonil, millel pikkust 715 kilomeetrit. Hulljulgele teekonnale, kus ellujäämise üle otsustab karudest kubisev loodus, läheb aerutama ka saatejuht Marek Lindmaa. Eesmärgiga tõestada, et kõik on elus võimalik.

Mägede vahel asuvat kummituslinna uudistades satutakse ohtlikku olukorda – karude piiramisrõngasse. Närvikõdi ja sõbralikku aasimist pakkuv seiklus viib vaatajaid teekonnale, millest olete ammu unistanud, kuid pole julgenud veel ette võtta.

Vaata lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad