Andrei ja Robin paljastasid, kui palju nad Las Vegase mängupõrgus raha kaotasid: ma ei saanud tulema!

Andrei Zevakin ja Robin Valting
Andrei Zevakin ja Robin Valting — FOTO: Pressimaterjal

Raadio Star FM hommikuprogrammis käisid külas armastatud sisuloojad Andrei Zevakin ja Robert Valting, sest täna õhtul ilmub Elisa Huubis esimene osa nende Ameerika seiklusest “Zevakin ja Valting vs Ameerika”.

Andrei ja Robin käisid suvel üle lombi Ameerikas ja filmisid seal oma reisisaadet. “Oi, mida me ära ei teinud! Me tegime kõik asjad ära, mis seal ette jäi. Me maandusime New Yorgis ja läksime autoga välja LA-sse ja seal vahepeal käisime mõned kohad läbi, mis meile huvi pakkusid,” rääkis Andrei.

Nii näiteks käisid nad külas amišitel, kes teadupärast viljelevad täiesti tehnoloogiavaba elu ehk nad ei kasuta ei nutitelefone ega muid moodsaid vidinaid. “Ma ei teadnud amišitest mitte kui midagi ja siis ma vaatasin ja imestasin, et kuidas on võimalik sellist elu elada. See oli crazy!” meenutab Robin.

Andrei ja Robini reisisaate on valmis meisterdanud sama seltskond, kellega poisid kunagi aastaid tagasi koos nokitsemist alustasid ehk nii-öelda oma sats. Seepeale uuris Pille, et kas see siis tähendab, et neil on normaalne iseloom, kui nad nii kaua koostööd on teinud. “No me võiksime olla toredad ja head inimesed. Või palju raha,” naeravad juutuberid.

Muuhulgas jõuti reisisaate käigus välja ka Las Vegasesse. Kas kogu eelarve lendas vastu taevast? “Ma tunnistan, ma ei saanud tulema. 2-3 tundi olin laudade taga ja siis Andrei ütles, et äkki peaks minema. Ma ütlesin, et proovin ühe korra veel. Lõpuks oli 1200 eurot kadunud ja aeg oli magama minna,” naerab Robin, kes pidi panustamiseks pidevalt Andrei pangakaarti laenamas käima.

Kui mehed tagasi Eestisse jõudsid, tervitasid neid nii Saksa autod kui ka fännid. “See on nii veider story! Me ei öelnud mitte kellelegi, mis kell ja millal me tuleme koju. Ütlesime auto koostööpartnerile, mis kell me umbes jõuame ja me veel hilinesime mingi tunnike. Võtame oma pagasi, lähme välja ja vaatame – esimesena tulevad vastu fännid. Kaks fänni seisavad seal ees, meie pere ja tuttavad on kuskil tagapool. Ma vaatan neile otsa ja mõtlen, et kust k**** te teadsite, mis kell me tuleme? Me ei öelnud mitte kellelegi! Nad vastasid, et oh, ei tea. Siis suruvad käppa ja tere tulemast tagasi. Ma olen suurte silmadega, kuidas see võimalik on!” jutustab Andrei.

Kuula intervjuud järgi raadio Star FM hommikuprogrammist!

Täna õhtul linastub Elisa Huubis esimene osa uuest tõsielusarjast „Zevakin ja Valting vs. Ameerika“, kus Eesti populaarseimad juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting asuvad rännakule Ameerika idarannikult läänerannikule. Uudishimulike meeste reisisari toob vaatajate ette kõik selle, mida Euroopas naljalt ei leia. Milline on siis see tõeline Ameerika? 

Sarja esimeses osas selgub, miks mehed üldse otsustasid Ameerikasse lennata. Tuleb välja, et nad said inspiratsiooni Hollywoodis karjääri teinud Eesti kuulsaimalt näitlejalt Johann Urbilt, kes kinkis neile raamatu “Kuidas olla ameeriklane”. “Otsustasime siis ära proovida, kui raske see olla saab,” sõnab Valting, kes koos Zevakiniga esimese peatusena maandub New Yorgis. Miks Andrei peab linna enamasti üksi avastama ning millised sekeldused ootavad neid Chicagos? 

Sarja režissöör Sander Allikmäe sõnul on kindlasti tegu tema elu ühe hulljulgeima projektiga. „Kogu meeskond pingutas viimse hetkeni, et saaksime minna kohtadesse, kuhu pole Eesti vaataja varem sattunud. Võib-olla ainult heas Hollywoodi kassahitis,“ sõnab ta.

Liikudes New Yorgist unistuste linna Los Angelesse jäävad teele põnevad kohtumised kohalikega ja paigad, mis on kaunid, kummalised, ohtlikud ja unustamatud. Võimsad masinad ja Monster Truck show, relvad-relvad-relvad, salapärased UFOd ning krokodillide taltsutamine – kõik see ja palju muud mahub 8-osalisse lustakasse reisisarja. 

Et tuua teieni võimalikult lai ülevaade ameeriklaste pöörasustest, läbivad Andrei ja Robin päevas keskmiselt 600 kilomeetrit. Võib kindel olla, et teele jääb kirju ja ehe elu värvikate inimestega, kellega Robinil ja Andreil saab olema palju nalja!

Kommentaarid puuduvad