Ameerika unistusest sai õudusunenägu! Vanamehed kaotasid ühe reisiselli ära ja hülgasid ta sootuks

Uues “Vanamehed metsikus Ameerikas” episoodis kaotasid Evald ja Sulev oma sõbra Tarmo ära. Kohustused aga kiirustasid vanamehi takka ning jätsid sõber Tarmo looduse rüppe ja jätkasid oma teed teise linna.

Reisidel tuleb ikka ette ootamatusi, kuid “Vanamehed metsikus Ameerikas” viimases osas juhtus midagi sellist, mida kellelegi teisele ei sooviks. 

Hommikul ärkasid Evald ja Sulev üles ning avastasid, et mitte kusagilt ei ole leida sõber Tarmot. Evaldil oli aga ees tähtis päev, kuna pidi teises linnas viima läbi matusetseremooniat. Mehed otsustasid, et Tarmo on tugev ja tubli mees ning laususid mõned palved, mis aitaksid sõbral taas kodutee leida ja asusid ise teise linna teele.

Kuna ilmaolud ei lubanud, siis matusetalitus lükati edasi ning meestel hakkas süda valutama Tarmo pärast. Välk selgest taevast avastasid nad end kohaliku politseijaoskonna maja eest ning otsustasid rääkida oma murest. Lõpuks saadi Tarmo telefoni otsa ning mehega oli kõik korras. Evald ja Sulev sõitsid sõbrale järele.

Tarmo ise hiljem kirjeldas, et oli õhtul läinud natuke suuremale jalutusringile ning tagasi teel ei olnud nende hotell enam samas kohas. Kohalik politseinik juhatas Tarmole peale tunde ekslemist teeotsa kätte, kuid tagasi jõudes, olid sõbrad juba läinud.

Vaata “Vanamehed metsikus Ameerikas” saadet TV3Playst ja saa teada, kuidas mehed matusetseremoonia läbi viisid!

Kommentaarid puuduvad