Reklaam sulgub sekundi pärast

Maapealne kasiino või online – kumba eelistada

Sisuturundus

kasiino
Unsplash.com

Õnnemängud on aastate jooksul ikka inimestes elevust ning põnevust tekitanud. Enne kui loodi netikasiinod, olid olemas nii-öelda majakasiinod, kus saab kohapeal käia ning sealset melu nautida. Mõlemal kasiinol on oma plussid ja miinused. Kumba eelistada, seda saab igaüks ise enda jaoks otsustada. Küll aga vaatame üle, mis on nende erinevused ning kuidas siis otsustada, kumb variant kellelegi rohkem sobida võiks?

Kasiino online

Netikasiinode populaarsus on aastate jooksul üha enam tõusnud, mille põhjuseks võib olla anonüümsus (keegi sõpradest ega perekonnas ei pruugi teada saada), vaimse tervise probleemide (näiteks ärevus ja sotsiaalärevus) kasv ühiskonnas ning muidugi mugavus. Lisaks on oluline ka mitmekesisus, mida netikasiinod pakuvad tuhandete mängude ja erinevate kasiinode osas. Kui on soov leida endale sobiv

kasiino online variant, siis on selles osas suureks abiks internetis leitavad portaalid, kus võrreldakse erinevaid netikasiinosid omavahel. Nendel lehekülgedel on välja toodud erinevate kasiino online lehekülgede info, boonuspakkumised uutele klientidele ning tagasiside netikasiinode kohta. Just online kasiinode rohkus ja mängude mitmekesisus on üheks suureks plussiks netikasiinode puhul. Küll aga on üheks suurimaks miinuseks melu, kaunis mööbel ning eriline ümbritsev atmosfäär, mida kahjuks netilehekülgedel asuvad kasiinod pakkuda ei saa. 

Siiski, võib-olla on hea rahulikult kodus lõõgastuda ja mänge mängida, nii et keegi kõrval ei segaks ja võite välja ei karjuks, mida võib juhtuda maapealses kasiinos. 

Maapealne kasiino

Majakasiinod on oluliselt kauem turul olnud kui kasiino online variandis. Maapealsed kasiinod on mõnevõrra traditsioonilisemad, pakkudes melu, kaunist ümbruskonda ja erilist tunnet, mida oleme filmides näinud. Anonüümsus on kadunud, kuna meie näeme teisi külastajaid ja nemad meid. Miks mitte võtta klaasike kihisevat kõrvale ning nautida kasiinomänge? Lisaks lauamängud, nagu näiteks pokker ja rulett tunduvad reaalselt koos teistega sama laua taga istudes mõnevõrra enam adrenaliini pakkuvamad kui netikasiinos. Üheks suureks miinuseks majakasiinodes on slotimängude piiratus, kuna mitmeid slotimänge ei ole tegelikult tehtud kasiinoautomaatide jaoks ja lisaks ei ole majakasiinodes niivõrd suuri tulekuid uute mängude osas. Online kasiinodes on pea iganädalaselt uued slotimängud, mida avastada. Küll aga võib leida majakasiinodest slotimänge, mida internetist siiski ei leia ja vastupidi. Tõsi, on küll samu ning sarnaseid mänge, aga mitte kõik ei ole mõlemal pool esindatud. Nii majakasiinodes kui netikasiinodes on ikka olemas uue kliendi boonused, küll aga erineb strateegia, kuidas kumbki edaspidi kliente hoiab. 

Kumba eelistada?

Eelistuse koha pealt tulevad eelkõige mängu siiski igaühe enda soovid ja erisused. Mõlemal kasiinol on olemas nii plussid kui miinused. Tuleb lihtsalt leida enda jaoks need positiivsed ja negatiivsed küljed, mis sobilikumad on. See aga ei tähenda, et ei võiks aeg-ajalt mõlemat külastada. Tegemist on siiski meelelahutusega ning seda on aeg-ajalt kõigil tarvis. Küll aga tuleb meeles pidada, et meelelahutuse, melu ning mängudega võivad kaasas käia sõltuvused. Sel põhjusel, kui mängida, siis ikka vastutustundlikult. 

Kommentaarid puuduvad