Reklaam sulgub sekundi pärast

Läti online kasiinod tõstavad pead

Sisuturundus

kasiino
Anna Shvets Pexels

Pidevalt räägitakse tuntud Eesti netikasiinodest ning nende erinevustest, kuid online kasiinod on populaarsed üle maailma. Ei pea kaugele vaatama, ka siinsamas lähedal, Lätis on mitmeid interneti mängukohti, mis pakuvad meelelahutust ja põnevust. Milliseid võimalusi jagavad Läti online kasiino leheküljed ja kas neis on midagi erilist? Mida on oodata neilt kasiinodelt ja kas populaarsed slotimängud on ikka esindatud?

Kas on ka tuttavaid?

Eestis mitmed tuntud kasiinomängude pakkujad on tegelikult ka Läti turul esindatud, nendeks on näiteks Betsafe, Optibet ja Paf. Lisaks aga on turul veel mitmeid nimesid, mis võivad tuttavana kõlada ning eestlasele võõramaid kasiinomängude pakkujaid. Lätis tegutsev online kasiino võib üllatada tasuta keerutuste arvu ja boonusraha suuruse koha pealt. Sealjuures leiab ka mitmeid kasiinosid, kus tasuta keerutustel ei ole läbimängimistingimusi. Milline on kellegi jaoks sobiv online kasiino, saab vaadata järele lehekülgedelt, mis võrdlevad erinevaid netimängude pakkujaid omavahel. Sealt leiab infot ja tagasisidet mitmetest netikasiinodest. Vastutustundlik mängija ei jäta uurimata ka kasiinol olemasolevate vajalike litsentside, sisse- ja väljamaksevõimaluste ning boonuspakkumiste kohta.

Erinevus rikastab

Lätis on hasartmängud olnud pikka aega küllaltki populaarsed, inimestele meeldib pokkerilauas oma oskusi proovile panna ning panustada spordimängudele. Online kasiinod on Lätis legaalsed alates 2006. aastast. Kuigi Lätis on õnnemängude reklaamimine keelatud, siis inimesed ikka leiavad tee erinevate online kasiinode juurde. Koroonakriisi ajal olid mõnda aega suletud kasiinod, nii nagu Eestis, nii ka mujal. Küll aga on põnev mõelda, et Lätis olid kriisi ajal mõnda aega suletud ka online kasiinod. Eestlased on ikka ajast-aega teinud lätlaste üle natuke nalja, et neil on kuus varvast ja mõned muud ebainimlikud erinevused. Nali naljaks, aga tõsi on see, et Lätis toimetavad online kasiinod on mõnevõrra erinevad, pakkudes kohati oluliselt rohkem tasuta keerutusi ning suuremaid boonusraha võimalusi. Kuidas on boonuste ja tasuta keerutuste läbimängimise tingimustega, sellega saab tutvuda iga netikasiino lehel iseseisvalt. 

test
Aidan Howe Pexels

Mängud

Tõelised kasiinomängude fännid ei pea muretsema, Lätis toimetavates kasiinodes on siiski olemas enamus populaarsemaid mänge ning esindatud tuntumad mängutootjate mängud. Lisaks slotimängudele on olemas ka lauamängud ning reaalaja mängud. Ei jää ka siin puudu blackjackist, ruletist ega ka kuulsast Book of Dead slotimängust. Põnevust ja meelelahutust pakkuvaid mänge on piisavalt ja pea igaühele. Kes otsib, see juba leiab endale sobiva. Mängud on aga ikkagi kaasahaaravad ning seetõttu võivad tekitada sõltuvust. Sel põhjusel tuleb mängulauda astuda, kas siis reaalselt või nutiseadme taga, ikka vastutustundlikult. 

Ühtlasi tasub teada, et Lätis on õnnemängud väga tugevalt seadustega reguleeritud. Küll aga tasub iga kasiino kohta teha oma otsingud ning vaadata, kellele milline täpsemalt sobib. Kes tunneb, et Eestis toimetavad online kasiinod on kõik juba läbi klobistatud ja sooviks kuskil mujal kätt proovida, siis on võimalik ka eestlastel osa saada naaberriigis tegutsevatest online kasiinodest. 

Kommentaarid puuduvad