Reklaam sulgub sekundi pärast

VÕRDLE | Telenägu Oprah rabab jalust muljetavaldava kaalulangusega

Oprah Winfrey
Oprah Winfrey — FOTO: REUTERS/Mario Anzuoni/Scanpix

69-aastane telenägu Oprah Winfrey väisas hiljuti ühe filmi esilinastust, kus pööras pilke tõeliselt saleda figuuriga. Nüüd spekuleerivad fännid, kuidas aastaid pigem kurvilisem olnud staar järsku niivõrd peenike on.

Kuigi Oprah on aastaid olnud ettevõtte Weight Watchers reklaaminägu ja tarbib enda sõnul päevas vaid 1700 kalorit, on suurem kaalumuutus leidnud aset just viimase poole aastaga. Välismeedias on korduvalt spekuleeritud, et Winfrey tarvitab hoopis diabeediravimit Ozempic, mis võtab tarvitajatelt ära söögiisu.

Winfrey pole sugugi mitte ainus, kelle puhul kahtlustatakse, et kaalulanguse taga on just seesama diabeediravis. Näiteks on hiljuti ohtralt kaalu langetanud Kim Kardashian ja Kelly Clarkson. Koos Oprahiga olid nemadki aastateks eeskujuks kogukamatele naistele, ent niipea, kui Ozempic Hollywoodis levima hakkas, on mitmed staarikesed justkui võluväel kaalust alla võtnud.

Oprah ise kuulujutte Ozempicu kasutamisest ei kinnita. Sel sügisel tõdes ta, et kuigi ta on mõelnud kaalu langetada ravimite abil, on tema tänane kehakaal siiski sündinud vaid tänu temale endale. 

Vaata ja võrdle fotosid! 

Oprah 2018. aastal ja täna
Oprah 2018. aastal ja täna — FOTO: Jordan Strauss/Invision/AP/Reuters/Scanpix

Kommentaarid puuduvad