Reklaam sulgub sekundi pärast

Video! Vürtsitüdrukud tähistasid väärikalt ühe liikme 50. juubelit

Spice Girls 2012. aastal Londonis Olümpiamängudel /Pilt: Scanpix
Spice Girls 2012. aastal Londonis Olümpiamängudel / Pilt: Scanpix

Kunagise Briti populaarse tüdrukutebändi Spice Girls liige Geri Halliwell tähistas möödunud nädalavehtusel oma 50. juubelit. Peab ütlema, et Halliwell näeb hoolimata aastatest, sama särav ja kaunis välja nagu bändi hiilgeaegadel.

Geri Halliwell on inglise poplaulja, rõivadisainer ja näitleja. Ta sai tuntuks tüdrukutebändi Spice Girls liikmena, teda nimetati ka Ginger Spice'iks. Bändist lahkus ta aastal 1998 ja alustas soolokarjääri 1999. Ta abiellus 2015. aastal Christian Horneriga ja tal on kaks last.

Geri Halliwelli sünnipäev on 6. augustil, seega oli algselt plaanitud sünnipäevapidu hoopis septembrisse, kuid kuninganna surma tõttu lükkus see edasi. Vürtsitüdruku sünnipäeva olid tulnud tähistama ka tema endised bändiliikmed Emma Bunton, Victoria Beckham ja Melanie Chisholm. Sotsiaalmeedias levisid videod, kuidas naised oma vanade hittide saatel tantsisid ja Geri Halliwelli 50. juubelit väärikalt tähistavad.

Ühe video postitas üles Victoria Beckhami abikaasa David Beckham. ''Tähistasime eriliselt Gerit sellel nädalavahetusel. Veelgi erilisem on jäädvustada see tüdrukute hetk. Sõprus kogu eluks,'' kirjutas kunagine tippjalgpallur oma sotsiaalmeediasse postitatud video juurde.