Reklaam sulgub sekundi pärast

Video! Vaata, kuidas Victoria ja David Beckham laulavad hoogsa peo käigus tuntud hitti

David ja Victoria Beckham
David ja Victoria Beckham — FOTO: Scanpix

Tundub, et Beckhamid oskavad lustakalt üheskoos pidutseda. Paar veetis möödunud nädalal aega Miamis ja nii võis neid näha ka kohalikus klubis tuntud hitti lõõritamas.

Pühapäeva õhtul postitas Victoria Beckham sotsiaalmeediasse video, kus on näha, kuidas ta esitab lõbusas meeleolus Spice Girls'i hitti ''Say You'll Be There'' kõikidele kohaolijatele ja oma abikaasale.

Videos võib näha, kuidas David Beckham muhedalt loole kaasa elab ja paljude imestuseks loo sõnu peast ümiseb. Paar nautis õhtut täiel rinnal ja võib eeldada, et oldi ka alkoholijoobes. ''Miamis häälepaelu soojendamas. Peagi tuleb rohkem,'' lubas Victoria oma fännidele. 

Eelmisel nädalal jõudis ka avalikkuseni uudis, et tüdrukutebänd Spice Girls on otsustanud lausa täies koosseisus kokku tulla ja fännide rõõmuks lavale astuda. ''Esimest korda üle pika aja lööb Victoria Beckham kaasa,'' kommenteerib üks allikas kunagise menubändi taasühinemist.

Teadaolevalt on Emma Bunton, Geri Horner, Mel Brown ja Mel Chisholm on kokku leppinud 2024. aasta tuurikuupäevad. Pärast nädalavahetust võib eeldada, et ka Victoria Beckham on omal moel hoogsalt proovidega alustanud.

Vaata lähemalt videost, kuidas Victoria Beckham kunagist hittlugu esitas.

Kommentaarid puuduvad