Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! Tuntud inimesed oma jõulutraditsioonidest: ma pole suur kingituste tegija

Kaspar Rooni / Pilt: TV3
Kaspar Rooni / Pilt: TV3

Uurisime enne jõululaupäeva Eesti tuntud inimestelt, kuidas nemad tavapäraselt pühasid veedavad, millised road peavad kindlasti nende peres laual olema ja kui palju nemad kingitustele raha kulutavad.

Tõsielusaatest ''Vallaline kaunitar'' tuntust kogunud Kaspar Rooni avaldas, et tema pole näiteks üldse suur kingituste tegija. ''Kui mu õele sündis pisikene laps, siis temale ikka teen kingitusi. Meil on peres hetkel selline traditsioon, et me ei tee üksteisele kingitusi, sest milleks tekitada lisastressi,'' selgitas Kaspar.

Selgub, et Kethi Uibomägi ema hakkab kingitusi kokku ostma juba suve lõpust. ''Seepärast on ka seda kulu raske kokku lüüa,'' avaldas Meeli ja lisas, et tal on lähedastele kingitused olemas ja neid on palju. Kethi sõnas, et tegelikult lepiti nende peres kokku, et kuna on vaja mitmes kohas jõulud veeta, siis tehakse loosipakid. ''Ehk minul peaks kuluma jõulukinkides sellel aastal 60 eurot,'' arvutas Kethi.

Vaata lähemalt, millised on jõulutraditsioonid Kaspar Rooni, Taavi Libe, Kethi Uibomägi, Kristel Aaslaidi ja Emmanuel Odehi kodus.