Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Palju õnne! Anu Välba eriline sünnipäevakink tõi kokku rohkelt kuulsusi

Johanna Alvin

Anu Välbale kingiti sünnipäevaks laul
Anu Välbale kingiti sünnipäevaks laul — FOTO: Kairit Leibold/ERR

14. mail tähistab telesaatejuht Anu Välba oma suurt 50. juubelit. Sel puhul oli "Hommik Anuga" saatetiimil Välbale eriti eriline kingitus, mis tõi kokku palju kuulsusi.

14. mail tähistab oma sünnipäeva saatejuht Anu Välba, kes läbi aastate on intervjueerinud enamikke Eesti kuulsusi. Nüüd aga tehti Välbale tore kingitus, kuhe needsamad tuntud näod kokku tulid ja koos pühendusega laulu esitasid.

Välba sünnipäeva auks lauldi räppar nublu lugu "Mina ka", mille sõnad olid isikupärastatud sünnipäevalapse jaoks. Vahvas ettevõtmises tegid kaasa Stefan, Dagmar Oja, Karl-Erik Taukar, Marko Matvere, Jaan Tätte, Gerli Padar, Daniel levi Viinalass, Robert Linna, Ant Nurhan, Saara Pius ja paljud teised. Lisaks oli videosse kaasatud ka Anu Välba poeg, kes isegi soolot laulis.

Armas video postitati "Hommik Anuga" Facebooki lehele koos pühendusega: "Kogu saatemeeskonna, sõprade ja vaatajate poolt tegime Anule tulevaks sünnipäevaks tervituse. Paar kuud hästi hoitud saladust ja ilus üllatus sünnipäevalapsele! Palju õnne, ANU!"

Vaata Anu Välbale pühendatud laulu!

Kommentaarid puuduvad