VIDEO | Kas tunned ära? “Kättemaksukontori” maja perenaine on ka ise sarjas näidelnud

Iga Eesti krimisarja fänn teab, kui legendaarne maja teleajaloos on “Kättemaksukontori” detektiivide kodu. Tuleb aga välja, et tegemist on hoopis külalistemajaga, kus on olemas oma perenaine ning huvilistel on võimalik seda rentida oma sündmuste jaoks.

Tegemist on Särgava külalistemajaga, kus saavad soovijad pidada nii pulmi, sünnipäevi kui ka niisama pidustusi. Maja perenaise Enely-Triim Padami sõnul on tema ülesandeks maja klientidele ette valmistada ja panna kokku kontseptsioon, kui klient seda soovib. 

“Majas sees nad väga palju käinud ei ole, aga värava taha jõuavad küll,” sõnas Padam küsimuse peale, kui palju “Kättemaksukontori” fänne on majas käinud. “Ja fännikirjakesi on ka postkasti pandud.”

Perenaine ei oska täpselt öelda, kuidas võttemeeskond just selle vinge hoone leidis, kuid usub, et ilmselt jõudis info nendeni filmiringkondadest. “Filme on siin majas ka enne tehtud!”

Reporteri küsimuse peale, kas perenaine on ka ise fänn, tõdes ta, et on küll. “Huvitav on ju jälgida, kuidas asju tehakse.” Samuti tunnistas ta, et on ka ise saanud sarjas ühe rolli. “Mina olin üks nendest kiirabiarstidest, kes Marioni elustas.” 

Vaata päises olevast videost Särgava külalistemaja põnevat tuuri! 

“Kättemaksukontori” uus hooaeg on tasuta vaadatav TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad