Reklaam sulgub sekundi pärast

Victoria Beckham tähistas oma 49. sünnipäeva kuuma suudlusega rannaliival

Victoria Beckham
Victoria Beckham — FOTO: Scanpix

Kunagine Spice Girlsi liige ja moelooja Victoria Beckham tähistas 17. aprillil oma 49. aastast sünnipäeva. Selle puhul jagas ta pilti kuumast suudlusest rannaliival.

Victoria Beckham sai esmaspäeval 49-aastaseks ja selle puhul jagas ta oma jälgijatega sotsiaalmeedias mitut pilti. Üheks neist oli romantiline suudlus koos abikaasa David Beckhamiga rannaliival.

Paar ei avalikusta, kus nad oma perega täpsemalt puhkavad, aga piltide järgi tundub, et tegu on tõelise paradiisisaarega. ''Keset eikuskit koos oma lemmik inimesega,'' kirjutab Victoria Beckham postituse juurde, kus ta armunult oma abikaasat suudleb. Samuti jagab naine lustakat pilti sellest, kuidas ta kooki sööb. Kuna avalikkus on varem spekuleerinud tema kehakaalu ja toitumisharjumuste üle, siis andis naine oma sünnipäeval selle postitusega ninanipsu ja näitab, et ka tema sööb pidupäeval torti.

Endine staarjalgpallur ja David Beckham soovis samuti oma kallile abikaasale avalikkuse ees palju õnne ning jagas endast ja oma naisest mitut armsat pilti aastate tagusest ajast. ''Palju õnne kõige hämmastavam naine ja ema, sa inspireerid mind iga päev,'' kirjutas David abikaasast pilti postitades.

Vaata Beckhamite suudlust rannaliival lähemalt siit.