Venna kaotanud Tõnis Millingul diagnoositi karm haigus: ma ei taha võitluseta lahkuda! 

Pilt: Kuvatõmmis
Pilt: Kuvatõmmis

Üheksa kuud tagasi lahkus näitleja ja rahvasaadik Madis Milling. Tema vennal Tõnis Millingul rasked löögid sellega ei lõppenud. Sel sügisel diagnoositi Tõnisel eesnäärmevähk, vahendab Kroonika.

Miks saatus tõmbab järsult elule ette kardina, justkui päike ei võikski enam tuppa paista? Selle mõttega tegeleb Tõnis Milling (46) igapäevaselt ja intensiivselt. Venna kaotuse ja oma vähidiagnoosi kiuste pole Tõnis aga grammigi vähem elus kui aasta tagasi. Teeb tööd, korraldab üritusi, tegutseb kalakaitsja ja abipolitseinikuna. Enesehaletsuseks tal aega ei ole.

„Olen leppinud Madise lahkumisega füüsiliselt, aga tema hing ja tugi ei lahku minust kunagi. Täna on esiplaanil minu tervis. Kui minu üleelamised paneks mehi rohkem iseendale mõtlema ja suunaks kas või mõne neist arstile, loen oma missiooni täidetuks,“ ütleb Tõnis.

Loe refereeritud artiklit lähemalt siit.

Näita 2 kommentaari

USAs on tuline teema selle üle, et paar aastat tagasi alanud viiruskampaania käigus alustatud pookimised olevat seotud kordades kõrgemaks kasvanud vähidiagnooside arvuga. Jalapealt surmad, muidu tervete inimeste puhul, on saanud juba ammu kajastust. Räägime meeste tervisest? Meil tuleks rääkida kõikide tervisest selles kontekstis.

Vasta

Ära lõikamine pole võitlus vaid kaotus. Lõpeta kohe kõik piimatooted ja kofeiin, hakka võtma magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi. Söö rohumaaveise maksa. Loe raamatuid kuidas sellest haigusest välja tulla need on Eestis poes saadaval. Hakka mediteerima palju

Vasta