Vähem kui aasta kestnud abielu karil? Kanye West teeb abikaasaga suhtesse pausi

Kanye West teeb teadete kohaselt abikaasaga suhtesse pausi.
Kanye West teeb teadete kohaselt abikaasaga suhtesse pausi. — FOTO: Scanpix

Maailmakuulus räppar Kanye West tema arhitektist abikaasa Bianca Censori teevad teadete kohaselt oma suhtesse pausi. Kanye ja Bianca, kes abiellusid pelgalt 11 kuud tagasi, on väidetavalt alates oktoobrist üksteisest lahus olnud.

"Tema (Bianca) perekond pole kunagi Kanyet fännanud ja tema lähedased on kahtluse alla seadnud, kas mehega abiellumine oli õige otsus," ütles staarpaari eluga kursis olev allikas The U.S. Sun-ile.

"Kanye on väga raske inimene, kellega koos olla ja töötada, ning Bianca on olnud üks kõige kannatlikumaid inimesi, kes on temaga kunagi kokku puutunud. Ta on olnud kogu aeg Kanye jaoks olemas," lisas ta.

Allika sõnul on Kanye olnud Bianca kõrval palju õnnelikum ja keskendunum kui varem, kuid nende suhe näib olevat naisele oma jälje jätnud, kuna kõigil on paari koosolemise kohta oma arvamus.

Kanye on veetnud aega Saudi Araabias asuvas salvestusstuudios ja ta "ei ole oma abielu pärast Biancaga väga mures", kuna keskendub uue muusika tegemisele koos Ty Dollar $igniga. 

"Bianca võib minna tagasi Kanye juurde uue albumi esitluseks, sest ta armastab seda elustiili, kuid ma arvan, et on selge, et tema pere ja sõbrad eelistaksid, et ta seda ei teeks," ütles allikas.

Varasemalt meedias ilmunud teadete kohaselt soovis Bianca perekond, et naine "ärkaks üles" ja teadvustaks endale, et Kanye "kontrollib teda". Ilmselt toimus perekonna sekkumine ja see mõjutas Biancat ka suhtesse pausi tegema.

Loe täpsemalt Hollywood Life-st!

Kanye Westi lahutuse tagamaad eelmisest abikaasast Kim Kardashianist on nähtavad dokumentaalfilmis "Kim versus Kanye: lahutus". Filmi saab vaadata Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad