Reklaam sulgub sekundi pärast

Üüratud numbrid! Andrei Zevakin ja Robin Valting avaldasid, kui kalliks läks nende puhkus Balil maksma

Podcast ''mis siin toimub?'' uus episood
Podcast ''mis siin toimub?'' uus episood — FOTO: Kuvatõmmis

Head sõbrad ja sisuloojad Andrei Zevakin ja Robin Valting võtsid kuuks ajaks aja maha ja peatusid koos sõpruskonnaga Balil. Ühtlasi avaldasid noormehed uues podcasti episoodis, kui kalliks läks neile kogu reis maksma.

''Mina arvutasin kõik kokku ja see ei olnud väga ilus number. Kuu aega Balil ja 7620 eurot,“ paljastas Andrei. Tema sõnul läks aasta lõpp nii pingeliseks, et tal oli sellist puhkust vaja ja seetõttu ei hoidnud ta end ka paradiisisaarel tagasi. Robin Valting sõnas kindlameelselt, et tema reisiga seotud kulusid kalkuleerima ei hakka. ''Mul oli seda ka vaja, aga tegelikult võtan ka nii, et see oli investeering iseendasse. Aga ma ikka kulutasin ka,'' võttis Robin oma Bali reisi kokku. 

Noormehed arutasid ka selle üle, et miks inimesed üldse reisima lähevad. ''Kui inimesed pikemaks ajaks ära lähevad, siis nad lähevad iseennast otsima, see on kõige rumalam asi reisimise puhul,'' avaldas Zevakin arvamust. ''Kuidas sa peaksid ennast leidma seal reisil,'' esitab ta küsimuse.

Robin Valting on kuulnud, et kui keskpärane tüüp läheb võõrasse riiki, siis võib ta muteeruda hoopis naistemeheks. ''Kui lähed võõrasse riiki ja oled otsingutel näiteks. Tutvud uute inimestega ja oled uues keskkonnas, siis see võib juhtuda,'' arutleb Valting. Küll aga reisimine avardab mõttemaailma. Andrei sõnul mõtleb ta just reisides selle peale, kui iseenesestmõistetavalt ta ka kodumaal kõike võtab. ''See toob maa peale tagasi,'' rõhutab ta.

Vaata ''mis siin toimub?'' podcasti lähemalt siit.