Reklaam sulgub sekundi pärast

Tüli majas! Kanye West siunab Taylor Swifti fänne: ma olen tema karjäärile vaid kasu toonud

Kanye West
Kanye West — FOTO: © 2023 by SMG via ZUMA Press Wire

Ameerika räppar Kanye West on Taylor Swifti fännide peale pahane ning on teinud ka vastava avalduse enda Instagrami kontol. Nimelt paluvad Swifti fännid ühismeedias toetada lauljatar Beyoncé uut albumit, et Kanye Westi oma ei pääseks Billboard Hot 100 tabeli esikohale.

Taylor Swifti fännid ehk hellitusnimega Swiftie'd kutsuvad teisi Swiftie'sid üles ostma ja mängima Beyoncé uut kantrimuusika albumit, et takistada sellega Kanye jõudmist Billboard Hot 100 edetabelis esimesele kohale.

"Swiftie hädaolukord! Beyoncé uus singel "TEXAS HOLD EM" pakub tugevat konkurentsi Kanye Westi muusikale Billboard Hot 100 esikohale. Ostame ja kuulame Beyoncé lugu, et Kanye ei saaks esikohta. Hoidke meeles, et West just mustas Taylorit oma uues Instagrami loos," kirjutavad Swifti fännid sotsiaalmeedias.

West annab oma värskes Instagrami postituses Taylori fännidele aga vastulöögi.

"Kui ma ütlesin, et olen uus Jeesus, siis ma ei mõelnud isegi Taylor Swiftile. See oli lihtsalt üks rida, aga ma hindan tasuta reklaami," alustab West oma postitust.

"Mäletate, et olin Taylori poolel, kui Scooter ostis tema lood tema selja taga. Tema ja Beyoncé on suured inspiratsiooniallikad kõigile muusikutele. Me alati imestame ja kiidame neid, kuidas mõlemad müüvad välja kontserdid ja filmid," jätkab West.

Muuhulgas usub West, et on olnud Taylor Swifti karjäärile pigem kasuks kui kahjuks. "Kõigile Taylor Swifti fännidele: ma ei ole teie vaenlane, ega ka sõber," kirjutas West enda postituses.

Swift ja Kanye on olnud tülis alates ajast, mil mees sõitis sisse Swifti 2009. aasta VMA võidule ja ütles, et Beyoncél oli parem muusikavideo. Kanye ise aga usub, et pikaajaline draama on tegelikult tõstnud Taylori profiili.