Tuhanded vastlakuklid ja croissantid kadusid kui soojad saiad! Ostlejad: hind ei ole oluline

Vastlakukliralli
Vastlakukliralli — FOTO: Silver Siilak

Täna on vastlapäev, mis tähendab, et kukliralli on täies hoos! Kõikvõimalikud pagarikojad huugavad täiel võimsusel, et rahuldada eestlaste meeletut armastust vahukooremütsiga saiakeste vastu.

TV3.ee toimetus käis ja külastas kolme Tallinna pagarikoda, et välja selgitada, kui palju kukleid eestlased tänavu ostavad ning ettetellivad ja kas inflatsioon ka mingit rolli mängib?

Üks populaarsemaid pagarikodasid, Karjase sai mattub igal aastal moodsate vastlacroissantide tellimuste alla ja tänavune pole mingi erand. Palju nad neid toodavad, jääb aga saladuseks, ent üks on kindel: toode on tõeline hitt!

Põhjala Deli projektimüügijuht Sergei kinnitusel tellisid tallinlased tänavu kukleid ette üle tuhande ja ka päeva jooksul on liiklus olnud tihe.

Rösti omanik Sander ütleb, et kuigi nende valikus on vägagi mitmete erinevate maitsetega kukleid, on kõige populaarsem siiski üsna klassikaline rabarberimoosi ja toorjuustukreemiga saiake.

Kuigi paljud nurisevad, et käsitöö vastlakuklite eest küsitakse liiga krõbedat hinda, siis meie kaamera ette jäänud kaks kuklisõpra kinnitasid, et hind ei mängi nende jaoks mitte mingit rolli.

Vaata ka TV3.ee toimetuse maitsetesti: milline vastlakukkel on kõige parem?

Vaata toredat kuklireportaaži videost!

Kommentaarid puuduvad