Reklaam sulgub sekundi pärast

Tõnis Niinemets: tänasel päeval hindan ma Eestit palju rohkem

Tõnis Niinemets
Tõnis Niinemets

Kadrioru roosiaia pidulikku vastuvõttu väisas ka näitleja ja koomik Tõnis Niinemets. Ta tõdes antud intervjuus, et pärast Ukrainas puhkenud sõda, hindab ta oma kodumaad ja vabadust rohkem kui kunagi varem.

Tõnis Niinemets sõnas, et tema suvi on läinud väga hästi. ''Olen saanud piisavalt üle mitme aasta puhata. Tunnen, et see suvi on olnud hea ja ilm on olnud ilus ning olen teinud neid asju, mis mulle on meeldinud,'' rääkis Niinemets.

Ta ütleb, et kindlaid traditsioone tal puhates ei ole. ''Kui on võimalus, siia ma võtan perega aja maha. Paratamatult nutiseadmesse tuleb teavitusi, aga ma proovin panna selle eemale ja mitte vastata. Mulle meeldib pigem aktiivne puhkus, ehk meeldib teha puhkuse ajal teha füüsilist tööd, kuid mölutada oskan ma ka,'' tõdes Niinemets.

Tõnis Niinemets mõtles ka Ukrainas toimuvale ja lausus, et inimesed ka seal vääriksid kaunist suve. ''Sõjale mõeldes tekib korraks tunne, et kas see kõik on lubatud meile ja kas peaks oma elu kuidagi teisiti mõtlema või peatama korraks,'' mõtiskleb Niinemets.

Vaata Tõnis Niinemetsa täispikka intervjuud lähemalt videost.