Reklaam sulgub sekundi pärast

Tohoh, kas tõesti? gameboy tetris ostaks võimalusel nublule korteri

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Möödunud nädalal käis gameboy tetris külas Power Hit Radios, kus selgus nii mõnigi üllatav detail. Nimelt teeks võimalusel gameboy nublule kingituse, millest paljud ei oskaks unistadagi.

Power Hit Radio saatejuhid tegid gameboy tetrisele mängu "ära mõtle, kohe ütle" ja sealt tuli küsimus "mida sa kingiksid nublule?". Gameboy sõnas, et ta kingiks talle korteri, kus tuntud räpparil oleks eraldi koht, kus ta saaks lebotada. Saatejuhid imestasid, et kuidas selline vastus "meil ka sellist sõpra vaja, palun,'' sõnas Gita Siimpoeg ja Carine Jessica Kostla.

Kuula kogu intervjuud lähemalt Power Hit Radio, New Music Friday kategoorias.

Aasta viimasel õhtul saab natuida samuti mõlema artisti esitusi. Kultuurikatlas nautida kontsertpidu kahes ruumis. A-saalis astuvad üles kodumaa kuumimad artistid nublu koos gameboy tetrisega ning NOËP. Rahva meeleolu hoiavad üleval DJ Lill ja Dr.PhilGood. B-saalist leiab Estonian Funk Embassy DJ-d Heidy Purga, Henrik Ehte, Roman Vjazemski ja Kersten Kõrge. 

Kontsertpidu toimub Kultuurikatla kahes ruumis, black box’is ja katelde saalis. Uksed aastavahetuse üritusele avanevad südaööl. Pileteid saab soetada Ticketerist. Rohkem infot sündmuse kohta leiab Facebookist.