Tõeline luksus! Miljardär Jeff Bezos nautis kihluspeo ajal koos kaaslasega hirmkallist veini

Jeff Bezos ja Lauren Sanchez.
Jeff Bezose ja Lauren Sanchezi kihluspeol pandi lauale üks tõeliselt eriline veinipudel. — FOTO: IMAGO/Future Image / Scanpix

59-aastane miljardär, Amazoni asutaja ning maailma rikkuselt kolmas inimene Jeff Bezos tähistas Lõuna-Prantsusmaal kihlumist koos 53-aastase kaaslase Lauren Sancheziga. Paari peolaual leidis oma koha ka üks väga kallis ja haruldase veinipudel.

Nimelt tellisid nad Prantsusmaal Cannes’is asuvas La Petit Maison’is Domaine Bernard’i Dugat-Py Grand Cru’i 4285 dollarit (veidi üle 4000 euro) maksva veinipudeli, ütles allikas People Magazine’ile.

Ajakirja andmetel istus õnnelik paar koos Bezose õe Christina Bezos Poore’i ja tema abikaasa Steve Poore’iga viinamarjadega kaetud paviljonis, kust avaneb vaade Vahemerele. Üks toimunut näinud allikas sõnas, et nad olid heas tujus, kuid “ei tahtnud siiski liiga suurt lärmi teha”.

Eelmisel nädalal avaldas The Post uudise, et Bezos tegi pärast viis aastat kestnud suhet oma kallimale abieluettepaneku. Toona viibisid nad Lõuna-Prantsusmaal Cannes’i filmifestivalil, kuid TMZ teatas, et mees palus naise kätt Mallorca või Ibiza lähedal Hispaanias.

Bezos ja Sanches tulid oma romansiga avalikkuse ette juba 2019. aastal ning sellest ajast alates on paari tegemisi saatnud suur avalik huvi. Pärast kohtumist Sancheziga on kunagine nohiklik Bezos läbinud täieliku esteetilise uuenduse. Tema uus välimus hõlmab treenitud keha ja trendikamaid rõivavalikuid.

Allikas: New York Post. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad