Tõehetk! Seksiskandaali sattunud Will Smithi abikaasa avab suu

TMZ

Will Smithi abikaasa kaitseb meest peale seksiskandaali lahvatamist
Will Smithi abikaasa kaitseb meest peale seksiskandaali lahvatamist — FOTO: 123rf

Paar päeva tagasi rääkis Will Smithi endine assistent ja sõber, kuidas nägi Oscari võitnud näitlejat teise mehega riietusruumis armatsemas. Lisaks Smithi marru ajamisele, on ärritatud ka mehe abikaasa, kes tema kaitseks otsustas välja astuda.

Jada Pinkett Smith on kardinaalselt eitanud Will Smithi seksuaalsuhet sõbra Duane Martiniga, kuid naine on otsustanud minna asjaga isegi natuke kaugemale, öeldes, et Will Smithi lähedal "pole ühegi mehe haisugi olnud".

Näitlejanna vastas kolmapäeval New Yorgis taas kuulujuttudele ja teatas, et tema ja ta abikaasa Will Smith kavatsevad laimaja kohtusse kaevata. Vastuseks küsimusele, kas jutt Willi ja Duane'i seksuaalsuhtest on hull, vastas ta lihtsalt: "Absoluutselt" ja kordas oma esialgset eitust.

Willi esindaja ütles TMZile antud avalduses: "See lugu on täielikult väljamõeldud ja väide on ühemõtteliselt vale". Duane Martin, kes väidetavalt Smithiga suhtes oli, ei ole meediale vastanud ega ka pressiteadet avaldanud, kuna "väited on nii naeruväärsed".

1997. aastal abiellus Will Smithi näitleja Jada Koren Pinkettiga. Abielust on neil poeg Jaden Smith (sündinud 1998) ja tütar Willow Smith (sündinud 2000). Nad mõlemad tegelevad samuti näitlemise ja muusikaga.

Äsja teatas paar aga, et on seitse aastat lahus elanud ja nende abielu on karidele jooksun. Smith ja Pinkett lahutanud ei ole, kuid seda võimalust nad ei välista.

Kommentaarid puuduvad