“Teadsin juba pikka aega, et midagi on valesti!” Bruce Willise tütar jagas šokeerivat infot isa tervise kohta

Bruce Willis
Bruce Willis — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Käesoleva aasta alguses teatas 68-aastane Hollywoodi staar Bruce Willis, et tal on frontotemporaalne (pöördumatu ja progresseeruv) dementsus. Avaldus tehti kõigest aasta pärast seda, kui Willis kõnehalvatuse diagnoosi tõttu näitlejatööst loobus. Nüüd on sõna võtnud Willise tütar ning avaldanud infot isa tervisliku seisundi kohta!

Willise tütar Tallulah kirjutas Vogue’ile liigutava essee, milles kirjeldab, kuidas ta teadis juba mõnda aega, et isaga on midagi valesti.

“Minu pere teatas 2022. aasta alguses, et Bruce Willis kannatab kõnehalvatuse all, mis on  võimetus rääkida või kõnest aru saada. Selle aasta alguses saime teada, et see sümptom on frontotemporaalse dementsuse tunnus, mis vähendab tema kognitiivsust ja käitumist päevast päeva,” ütles ta.

“Kuid ma teadsin juba pikka aega, et midagi on valesti. See algas mingi ebamäärase reageerimisvõimetusega, mida perekond seostas Hollywoodis tekkinud kuulmiskahjustustega,” lisas ta.

Kui see reageerimatus “laienes”, ütles Tallulah, kelle ema on Demi Moore, et ta “võttis seda mõnikord isiklikult”. “Ta oli saanud kaks last minu kasuema Emma Heming Willisega ja arvasin, et ta on minu vastu huvi kaotanud,” selgitas ta.

Tallulah ütles, et tema isa tunneb siiani oma tütre ära ja ta püüab “seda aega nautida”. Siiski teab Tallulah, et “katsumused on tulemas”, kinnitades, et praegune etapp on alles “leina algus”.

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad