Reklaam sulgub sekundi pärast

Taukar 35! Laulja juubelit ei tähista: kümnekuuse lapsega on pohmakas piin

Johanna Alvin

Armastatud muusik Karl-Erik Taukar tähistab täna oma 35. sünnipäeva, kuid lauljal pole plaanis pidu veel pidada. Nimelt tahab Taukar oma kevadise juubelipeo pidada hoopis suvel. Lisaks tunnistas laulja, et kümnekuuse beebiga oleks väga ebameeldiv pohmellis olla.

"Ma sel aastal ei tähista sünnipäeva. Ma teen sellise väikese armsa õhtusöögi pereringis tegelikult," sõnab Taukar oma selle aasta juubeliplaanide kohta. See-eest ei jää pidu olemata ja laulja plaanib sünnipäeva tähistada hoopis juulis. "Ma olen alati tahtnud pidada sünnipäeva suvel, aga kuna mul on märtsis sünnipäev, siis see ei ole kunagi õnnestunud, aga sel aastal ma saadan oma sünnipäevakutsed nii, et sünnipäev toimub kuskil keset juulit. Ma olen alati neid inimesi kadestanud, kellel on keset juulit sünnipäev!"

Kultuuritegelastele on suvi üldjuhul äärmiselt tihe aeg, aga selle pärast Taukar üldse ei muretse. "Inimestel tuleb aegsasti kalendrisse panna, et see toimub umbes teisipäeva õhtul, sest siis saavad muusikud kõik tulla ja teised peavad võtma haiguspäeva!"

Taukar aga õigel päeval suuremat pidu ei oota, kuna tal on väike poeg kodus, kellele ta vastutustundlik lapsevanem olema peab. "Ma ütlen ausalt. Kui sul on kümnekuune laps, siis igasugune pohmakapäev on täielik piin. Vanasti mõtlesin "Ah, küll ära kannatab!", aga kui sa pead terve päeva ikkagi olema vastutustundlik vanem, siis sa ei saa mõelda ainult enda peale, et ma tellin endale pitsat ja vaatan Netflixi. Minu pidutsemisrütmid on täiesti muutunud ja see on tegelikult hea asi!"

Vaata videot ja saa teada, mis on Taukari parim ning halvim sünnipäevamälestus lapsepõlvest!

TV3.ee toimetus soovib Karl-Erik Taukarile ilusat sünnipäeva ning põnevust täis uut eluaastat!

Kommentaarid puuduvad