Reklaam sulgub sekundi pärast

Tantsija meenutab Madonna karme karistusi: iga hilinetud minuti eest pidime…

Madonna taustatantsija meenutab laulja karme reegleid
Madonna taustatantsija meenutab laulja karme reegleid — FOTO: 123rf

USA endine tantsija Carrie Ann Inaba meenutas saates "The Jennifer Hudson Show" aegu, mil ta tegi vaid 23-aastaselt kaasa ühel Madonna tuuril taustatantsijana. Lisaks märkis ta, et popplauljal olid karmid karistused neile, kes hilineda julgesid.

Suuresti oli Inabal kuulsa lauljaga töötamise kohta päris positiivseid sõnu öelda, kuid siiski meenutas ta, et Madonnal oli üks ennekuulmatu karistus, mis tekitaks paljudes soovi personaliosakonda kaebama minna.

"Tol ajal oli ta väga range," ütles Inaba. "Ta andis meile ainult ühe reegli, mille eest olen väga tänulik. See oli, et iga hilinenud minuti eest peate talle oma palgast 100 dollarit maksma."

"Ma ei valeta, ma oleksin pankrotis," ütles saatejuht ärritunult. "Sest ma jään alati hiljaks."

Seejärel rääkis Inaba, kuidas selle kuluka reegli järgimine mõjutas teda kogu ülejäänud elu ja ta ei tundu sugugi traumeeritud. 

"Ma ei hiline kunagi," ütles Inaba. "Ma olen alati varem kohal. Tegelikult nii palju varem, et raiskan poole oma päevast liiga vara kohale ilmumisele."

Vaatamata karmile karistusele, ütles Inaba, et Madonna heaks töötamine oli unistuse täitumine.

"Sel ajal olid Michael Jackson, Prince ja Madonna" ütles Inaba. "Sain Madonna ringreisile ja mõtlesin: "See on kõik, mida ma vajan!"

Tegelikult ütles Inaba pärast ringreisi lõpetamist, et läks tantsimisest erru ja läks tagasi kooli, kuna 25-aastaselt lõppeb tantsija kõrgiga.

Madonna on praegu alustamas oma "Celebration" tuuri, nii et loodame, et tema praegustel ja tõenäoliselt väga noortel taustatantsijatel, oleks säästukontodel palju hädaabivahendeid.