Taas laval! Madonna andis oma esimese kontserdi pärast eluohtlikku terviseriket

Madonna andis peale haigusega võitlemist esimese kontserdi
Madonna andis peale haigusega võitlemist esimese kontserdi — FOTO: ZUMApress/Scanpix

Maailmakuulus muusik Madonna on taas vallutanud lavalauad ja andnud oma oma esimene show pärast rasket terviseriket möödunud suvel.

Madonna, 65-aastane armastatud muusik, andis oma esimese kontserdi pärast ränka terviseriket, mis oleks võinud naise äärepealt hauda viia. Maailmaturnee “Celebration” (eestik. – pidustus, tähistamine) ei olnud just kõige positiivsem üritus, mida kontserdisaaga nimi just kui viitab. Esitusele tuli palju lugusid varalahkunud artistidelt nagu Michael Jackson, Sinead O’Connor ja Prince.

Lisaks kommenteeris lauljatar ka oma suvel läbi elatud rasket haigust. “Ma unustasin viis päeva oma elust – või oma surmast. Ma ei tea tegelikult, kus ma olin, ”lisas ta, tänades oma lapsi tema päästmise eest, nagu nad tema sõnul seda iga kord teevad. 

“Kui soovite teada minu saladust ja teada, kuidas ma sellest läbi sain ja kuidas ma ellu jäin, siis ma mõtlesin:” Ma pean olema oma laste jaoks olemas. Ma pean nende jaoks ellu jääma,” ütles ta.

Uudiseid tema halvast tervisest jagas tema mänedžer, kelle sõnul oli naisel tõsine bakteriaalne infektsioon. Pole selge, mis Madonna bakteriaalse infektsiooni algselt põhjustas, kuid arstide sõnul muutus see äärmiselt tõsiseks ja vajas ravi intensiivravis. Infektsioonid võivad areneda eluohtlikuks seisundiks, mida nimetatakse sepsiseks või veremürgituseks. Ilma õige ravita võib see põhjustada koekahjustusi, elundipuudulikkust ja isegi surma.

Loe täispikka artiklit SIIT

Kommentaarid puuduvad