Sven Lõhmus koostöö algusest tuntud lauljaga: ta lihtsalt pommitas mind meilidega!

Sven Lõhmus avaldas, kuidas algas aastaid tagasi tema koostöö Grete Paiaga. Selgub, et Sveniga jutule saamiseks pidi Grete meest pikka aega meilidega “pommitama”.

“Eesti otsib superstaari” reageerimissaates käis külas hitimeistrist muusikaprodutsent Sven Lõhmus. Saates uuriti Svenilt, kuidas käib koostöö ühe noore muusiku ja produtsendi vahel ning kas noor peab oskama ka ise oma annet turundada. Sven selgitab, et olukordi on erinevaid, kuid julgus tuleb muusikatööstuses ainult kasuks: “Loomulikult võiks inimene olla ise ka julge ja kirjutada.”

“Niimoodi kirjutas mulle kunagi Grete Paia. Ta lihtsalt pommitas mind meilidega, et kuule, viitsid kuulata seda lugu? Ma kirjutasin vastu, et sorry (vabandust), ei ole veel jõudnud, aga teen seda varsti,” meenutab Lõhmus, kuidas Grete püüdis temaga kunagi jutule saada.

“Nädala pärast kirjutas (Grete) uuesti ja küsis, kas ma kuulasin. Vastasin, et piinlik küll, aga ei ole veel jõudnud. Kui oled järjekindel, siis sa jõuad sinna,” kinnitab Lõhmus, selgitades, et järjekindlus viib sihile.

Lõpuks kuulas Sven siiski Grete saadetud loo ära: “Esmamulje oli äge ja mulle meeldis ka tema attitude (suhtumine).”

Kuidas hindab Sven “Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja stuudiosaadetes osalejaid, vaata täpsemalt juba päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad