Reklaam sulgub sekundi pärast

SUUR JÕULUTURGUDE HINNAVÕRDLUS | Kus on glögi kõige odavam ja kui palju maksab jõulupraad?

Milline jõuluturg on kõige odavam?
Milline jõuluturg on kõige odavam? — FOTO: Kristofer Sakk

Tallinna linn on jõuluootuses ja turukesi, kust endale sooja glögi või kosutavat jõulupraadi osta on suisa mitu. Käisime läbi kolm suuremat jõuluturgu, et selgitada välja, millise hinnaga jõulumaitseid pakutakse ning kus on kõige soodsam.

Balti Jaama Turu jõuluala

Esmakordselt on sel aastal kerkinud jõuluturg ka Balti Jaama Turule, kust on võimalik soetada nii kuusepuid, erinevate maitsetega glögisid kui ka mekkida jõulupraade.

Kel soovi juua alkoholivaba glögi, saab selle juba kätte 3 euroga. 10% alkoholisisaldusega glögi eest küsitakse vaid 5 eurot. Kel soovi millegi muu järele, on võimalus võtta kas vahukommide või piparkookidega kakaod - kummagi hind on 4 ja pool eurot.

Jõulupraade on võimalus turult leida mitmeid - odavaima ehk tanguvorsti saab kätte 9 euroga, ent näiteks pardi confit maksab juba 15 eurot.

Balti Jaama jõuluala on avatud kuni 7. jaanuarini 2024.

Vaata kõiki hindasid Balti Jaama Turu jõulualalt galeriist!

Raekoja platsi jõuluturg

Tallinna kahtlemata suurim jõuluturg asub nagu ikka Raekoja platsil, kus leidub kõige rohkem valikuid glögi- ja jõuluprae sõpradele, ent seal on loomulikult ka kõige kõrgemad hinnad.

Alkoholivaba glögi või hõõgveini eest küsitakse 5 eurot, odavaima alkohoolse joogi saab 6 eurot eest ja mõnes putkas tuleb kuuma topsitäie eest käia välja suisa 7 eurot. Kõige kalleimaks joogiks osutus turul Hot Aperol ehk kuum Aperol, mis maksis 8 eurot.

Kel soov hoopis kohvi juua, saab samuti erinevate valikute vahel otsuse teha. Tavalise kohvi või cappucino eest tuleb välja käia 4 ja pool eurot, ent kes soovib juba kangemat kraami, saab mekkida kas Vana-Tallinna või Baileyse likööriga kohvi 7 euro eest.

Raekoja jõuluturg on avatud 7. jaanuarini 2024.

Vaata Raekoja platsi jõuluturu hindasid galeriist!

Rotermanni kvartali jõuluturg

Esmakordselt sel aastal on avatud pisike jõuluturg ka Rotermanni kvartalis, mis eristub eriilmeliste putkade ja huvitavate valikute poolest. Näiteks on võimalik süüa traditsioonilise verivorsti asemel hoopis tacosid!

Alkoholivaba glögi saab turul kätte 5 euroga ja odavaima alkohoolse glögi 6 euroga. Eraldi on esindatud ka Baileyse putka, kust on võimalik soetada alkohoolset kakaod 6 euro eest.

Söögipoolist on lisaks tacodele veelgi - näiteks seljanka eest küsitakse 5 eurot ja pehme jõuluribi eest 13 eurot.

Rotermanni jõuluturg on avatud 6. jaanuarini 2024.

Vaata kõiki Rotermanni jõuluturu hindasid galeriist!

Kommentaarid puuduvad