Suunamudija Sidni Tomson avaldas riigi, kus ta kindlasti elada tahaks: see koht tundub hästi kodune!

Suunamudija ja juutuber Sidni Tomson rääkis Andrei Zevakini ja Robin Valtingu Elisa reisisaate esilinastusel oma Ameerika kogemustest ja riigist, kus ta ise elada tahaks.

Sidni Tomson rääkis Andrei Zevakini ja Robin Valtingu Elisa reisisaate esilinastusel, et on väga põnevil uue saate pärast. Talle väga meeldib, kuidas uus reisiseriaal tundub hästi aus ning ei peegeldagi ainult head.

"Alati kui ma Andrei story'sid vaatasin, kui nad olid seal, siis need olid nii kuidagi... Kõik alati ideoliseerivad Ameerikat, kõik alati räägivad, et see on nii ilus, see on nii tore ja kõik Andrei story'd olid "Meil on see halvasti, siin on see tegelikult kehvasti". See oli hästi aus kõik ja ma olen hästi elevil, et näha saadet, mis võib-olla näitabki seda n-ö varjupoolt sellest ka," rääkis Sidni eelolevast reisisaatest.

Lisaks uuris reporter, mis riigis Sidni ise elada tahaks, kuna neiu ütles, et USA on kindlasti koht, kus ta endale kodu luua ei tahaks. 

"Mulle on väga alati meeldinud Holland. Mulle meeldivad Hollandi inimesed, mulle meeldib kõik see arhitektuur. See on hästi selline.... See tundub hästi kodune ja ma arvan, et Holland on see koht, kus ma kunagi natuke aega tahaksin elada."

Vaata videost kogu intervjuud Sidniga ja saa teada, miks ta kunagi Ameerikas elada ei tahaks!

Kommentaarid puuduvad