Sünnipäevalaps Karl Robert Saaremäe: armun ise aina vähem

Karl Robert Saaremäe
Karl Robert Saaremäe — FOTO: TV3

Näitleja Karl Robert Saaremäe saab täna 31-aastaseks. Mõnda aega tagasi käis noor talent ka podcastis ”Rambivalgus”, kus ta arutles elutõe ja armastuse üle.

Saaremäe julgustas podcastis antud intervjuus kõiki kirglikumalt elama. ”Sa ei saa oodata, et maailm sind armastaks ja kätel kannaks, kui sa ise seda ei tee. Kui sa ise ei tule poolele teele vastu. See on kõige lihtsam ja elementaarsem asi ka lähisuhetes. Partneriga samuti, sa ei saa eeldada, et tema sind armastusega ära täidaks. Kõigepealt ole ise armunud, julge armastada ja välja öelda neid ilusaid sõnu, mida sa ise kuulda tahad või mida su kallim on väärt,” räägib noormees kirglikult.

Kui need asjad tema sõnul perspektiivi panna, reaalsuseks ja nähtavaks luua, siis on võimalus, et tekitab ka see ka kaaslases julguse samamoodi väljendada. ”See võiks olla meie kõigi eesmärk väljendada armastust elu vastu, seda võimalust hingata, joosta ja naeratada, sest mina ei tea, mis pärast saab..,” mõtiskleb ta.

Saaremäe tunnistab, et armub ise aina vähem. ”Nii lihtne on armuda kõigesse, aga aina rohkem saan aru, et armastus puhkeb õide ainult läbi pühendumise ja läbi selle, et koos kasvatakse ja julgetakse koos kõigest läbi minna. Mitte selle kiire vasakule ja paremale svaipimise,” lausub ta.

Kuula täispikka podcasti episoodi Karl Robert Saaremäega lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad