Reklaam sulgub sekundi pärast

SÜDAMLIK ÜLEVAADE | Eesti staarid jagasid emadepäeva puhul armsaid kaadreid lähedastega

Jüri Ratas, Liis Lemsalu ja Kaja Kallas
Jüri Ratas, Liis Lemsalu ja Kaja Kallas — FOTO: Kiur Kaasik/Delfi Meedia/Jörgen Paabu/erakogu/kollaaž

Möödunud pühapäeval, 12. mail, oli emadepäev. Selle puhul toome teieni ülevaate, kuidas tuntud Eesti staarid seda tähtsat päeva tähistasid.

Poliitik Hendrik Terras jagas oma sotsiaalmeedias tõeliselt armsat pilti, kus poseerib koos oma naisperega. Pildil on Terras koos oma ema, abikaasa, ristiema ja mõlema vanaemaga. 

Muusik Liis Lemsalu jagas sotsiaalmeedias pilte koos pojaga. Liis tõdes, et emadepäeva suhtes on tal väga palju erinevaid tundeid. "Oma endometrioosi diagnoosi tõttu polnud ma ju tegelikult kindel, kas saan end kunagi “emaks” üldse kutsuda. Selle teadmisega oli alguses väga raske leppida, kuid üritasin ka selle võimaliku stsenaariumiga rahu teha. AGA lõpuks mu väike ime leidis tee mu juurde," jagas Lemsalu.

Luisa Rõivas jagas emadepäeva puhul südamlikku fotot koos oma lastega. "Minu ema armastus on alati olnud minu perekonda toetav jõud ja üks minu suurimaid rõõme on näha tema ausust, kaastunnet ja intelligentsust oma lastes," kirjutas ta foto juurde.

Kaja Kallas jagas emadepäeva puhul südamlikku embamispilti oma pojaga. "Ema tahab oma lapsele alati parimat, alati veel rohkem anda ja olemas olla. Ema näeb ja kuuleb. Pakub tuge, kui on raske," kirjutas ta postituse juurde.

Poliitik Jüri Ratas jagas aga toredat meenutust koos vanematega. "Emadepäeva viimastel minutitel loen oma ema koostatud raamatut. Väga huvitav, sügav ja hariv lugemine. Aitäh Sulle, kallis ema, et oled sellise ülevaate teinud järgnevatele põlvedele!"

Kelly Sildaru postitas emadepäeva puhul armsa fotomeenutuse koos emaga. "Head emadepäeva maailma kõige imelisemale emale! Sinu armastus, tarkus ja jõud inspireerivad mind iga päev."

Grete Paia jagas sotsiaalmeedias tähtsa päeva puhul aga klõpsu koos oma ema ning vanaemaga.

Tanja Mihhailova-Saar jagas emadepäeva puhul kaadreid oma pojast läbi aegade."Ilusat päeva, kallid emmed! Palju rõõmu, naeru, armastust ja toredaid hetki!" soovis ta kõigile.

Kommentaarid puuduvad