Reklaam sulgub sekundi pärast

STILISTI TOP 10: need olid presidendi vastuvõtu kõige stiilsemad ja julgemad riietujad

Meisi Volt

Galerii
Galerii — FOTO: Meisi Volt

Eesti Vabariigi 106. aastapäeva vastuvõtt tõi Estoniasse kokku imelisest kodumaisest loomingust ja vintaažist lugupidava seltskonna. Stilist ja fotograaf Meisi Volt otsis presidendi vastuvõtult välja need kõige kaunimad komplektid ja stiilseimad naised.

Ene-Liis Semper

Video-, performance'i- ja teatrikunstnik Ene-Liis üllatas vastuvõtul välismaalt soetatud hõbedase kostüümiga, mida ehtisid rohelised, sinised, lillad lilleõied. “Professionaalina on mul aeg-ajalt õnne leida asju, mille potentsiaali ma oskan ära tunda. Tore on sel päeval kanda midagi rõõmsamat, kuna kannan igapäevaselt palju musta,” kostis kunstnik TV3-le. Veelgi erilisemaks muudavad ekspressiivse komplekti ehtekunstnik Laine Parbo 1967. aastal loodud hõbedast originaalkomplekt, mis kannab nime “Soobel”. “Ehtekomplekt on kavandatud tolleaegse Kunstiinstituudi õpingute ajal ning mina soetasin need Disaini- ja Tarbekunstimuuseumi poolt korraldatud Eesti disaini väljamüügilt,” lisab Semper. 60ndatest pärit originaalehteid ei kohta enam liiga tihti, seega on tegemist tõeliselt erilise leiuga, mis pidupäevaks suurepärane valik!

Semper
Semper — FOTO: Meisi Volt

Signe Riisalo

Eesti sotsiaalkaitseminister köidab alati unikaalse ja noorusliku, pisut isegi luksuse puudutusega õnnistatud boheemluse ning hea maitsega. Vastuvõtule valis ta selga moelooja Jeromansi kleidi ning jalga Maison Margiela legendaarsed Tabi jalanõud. Karakterit annavad veelgi juurde vallatu suitsusilm ning lühikese tukaga soeng. Tema tütar Paula ei jää unikaalsusega sugugi kaugele maha, kandes Hõbenõelaga pärjatud Cärol Otti ja ehtekunstnik Claudia Lepiku disaini. 

Riisalo
Riisalo — FOTO: Meisi Volt

Karin Ratas

Poliitik Jüri Ratase abikaasa Karin kandis vastuvõtul Hanna Korsari üht õlga paljastavat õhtukleiti. Pole midagi teha, kevadised värvid mõjuvad värskelt, positiivselt ning toovad alati näole suure naeratuse, mis siis, et õues sajab hoopis vihma. Korsari looming näitab, et lilleline printmuster ei pea sugugi mõjuma naiivselt ja lihtsakoeliselt, vaid võib välimusele anda hoopis ka kunstipärase puudutuse, kutsudes justkui impressionistlikku maali imetlema.

Ratas
Ratas — FOTO: Meisi Volt

Alika Milova

Stiili ja graatsia kehastus! Kaunis lauljanna, menusaate “Eesti otsib superstaari” võitja kannab küll galaõhtutel palju Eesti disaini, aga sel korral oli ta selga valinud vintage kleidi Fankadeliku kaupluse valikust. Tõeliselt rariteetne leid, mis üllatab unikaalse lõike ning hollywoodiliku puudutusega, tekitates tunde, et kaamera ees poseerib hoopis maailmakuulus näitlejanna. Eriliselt köidab pilku kleidi krae osa, mis oleks justkui pihta pandud mõnelt triiksärgilt.

Milova
Milova — FOTO: Meisi Volt

Keit Pentus-Rosimannus

Justkui äsja õide puhkenud kevade kehastus! Ei teagi, kumb naist rohkem kaunistab, kas beebiootus või tõeliselt värskelt mõjuv tualett. Vabariigi aastapäeva õhtul teise beebi ootusest teatanud poliitik kandis lopsakat ja värvikat Liisi Eesmaa loomingut, näidates, kui imeline kooslus on õrn roosa ning õunaroheline. Kleidile andsid viimase, tagasihoidliku, kuid olulise lihvi SOMA ehtebrändi kõrvarõngad.

Rosimannus
Rosimannus — FOTO: Meisi Volt

Elisabeth Pihela

Tõeline põhjamaine ilu! U-20 Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali pälvinud kõrgushüppaja Elisabeth Pihela võiks samahästi katta ka moeajakirjade esikaasi. Vastuvõtule valis 19aastane kaunistar Riina Põldroosi lavendlikarva siidist iluduse, juuste alt piiluvad Tanel Veenre kõrvarõngad. Tema ema, Katrin Pihela, valis selga Ketlin Bachmanni loomingu ning Sigrid Kuuski efektsed kõrvarõngad.

.
. — FOTO: Meisi Volt

Heidi Jõks

Allar Jõksi abikaasa Heidi kandis kevadiselt sillerdavat Liisi Eesmaa loomingut, mis tekitas tõeliselt helge ja positiivse meelestatuse kõikjale, kus naine liikus. Kleit tekitas tunde, et kevad pole sugugi kaugel ja tulevik on helge. Lopsakad kõrvarõngad pärinevad selle aasta vastuvõtul väga populaarseks saanud Sigrid Kuuski valikust.

Jõks
Jõks — FOTO: Meisi Volt

Liis Mäeker

Tõeliselt ilus harmoonia! Alexanderlingi moemaja looming mõjub naiselikult, värskelt ja kandja ilu esile tõstvalt, mitte enda alla matvalt. Suur lopsakas lips ning luksusbrändi Louis Vuittoni ridikül annavad välimusele veel eriti trendika ilme, tõestades, et ka neutraalseid toone annab huvitavalt välja kanda.

Mäeker
Mäeker — FOTO: Meisi Volt

Riina Solman

Poliitik Riina Silman valis vastuvõtule blondide juustega kaunilt harmoneeruva Riina Põldroosi kleidi, aga kõik sai hoopis alguse sõle kandmise soovist. Et komplekt oleks täiuslik ning Eesti rahva kultuuri veelgi enam toetav, valmisid sõle juurde Piret Torm-Kriisi ehted. Muideks, ka ehete peale panemise järjekord on oluline - miski ei ole Riina välimuse juures juhuslik.

Solman
— FOTO: Meisi Volt

Anastassia Kovalenko-Kõlvart

Poliitik, korduvalt aasta parimaks naismotosportlaseks valitud Anastassia võlus graatsilise Liisi Eesmaa fuksiaroosa kleidiga. Üht õlga paljastav keebiga õhtukleit on valik, mida võibki jääda avastama ja imetlema - detaile ja ilu on lihtsalt nii palju! Sellegipoolest ei mõju üldilme silmale liiga kirjult ja väsitavalt.

Kõlvart
— FOTO: Meisi Volt

Näita 3 kommentaari

Mulle meeldis pr.Rosimannuse kleit.

Vasta

…oli tõesti näotu kleit,eriti lilleke ja värve kui juti jõulupuul.

Vasta

…….aga pr.Semperil tundub nagu pidžaama seljas olema .

Vasta