Reklaam sulgub sekundi pärast

Star FM ja Swedbank kutsuvad head tegema annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata!”

Star FM kutsub head tegema
Star FM kutsub head tegema — FOTO: Star FM

Jõulud on südamesoojuse, rõõmu ja andmise aeg; just tänu sellele kutsuvadki ametlik jõuluraadio Star FM ja Swedbank ka tänavusel pühadeajal taas head tegema annetuskeskkonnas „Me armastame aidata“.

Igal tööpäeva hommikul kuni jõuludeni saab helistada Star FM raadiostuudiosse telefonil 6366200 ja võimaluse võita Swedbankilt 100 eurot annetamiseks kõige südamelähedasemale organisatsioonile, kelle leiab lehelt: www.armastanaidata.ee Iga panus loeb, sest ka väike annetus aitab luua muutust.

Just detsembris on erinevad annetamisüleskutsed väga tihedalt pildis ning annetama kutsutakse nii otse eraisikutele kui ka heategevusorganisatsioonidele. Kui on plaan toetada üht konkreetset abivajajat, võib eraisikule annetamine olla hea valik; kui aga tekib soov, et annetus oleks toeks korraga paljudele abivajajatele või tahetakse seista mõne ühiskondlikult olulise teema eest, on organisatsioonile annetamine kindlam valik. Veendumaks, et annetus läheb õigesse kohta, tasuks kontrollida annetuste koguja tausta, veenduda annetuste koguja eesmärgis ja selles, et annetuste kogumisest antakse ka ülevaadet.

„Ma armastan aidata“ on Eesti vanim heategevusorganisatsioone koondav annetuskeskkond, mille lõid juba 15 aastat tagasi Swedbank ja Heateo Sihtasutus. Praegu on armastanaidata.ee lehel 43 organisatsiooni, kes jagunevad viide valdkonda – haridus, tervis, lapsed, tugev ühiskond ning loomad ja loodushoid. Keskkonna organisatsioonid on kõik nii riiklikus tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas kui ka liitunud annetuste kogumise hea tavaga.

Raadiojaama Star FM eetris on detsembris 100% jõulumuusika ning kaunitest soovidest, üllatustest ja heategevusprojektidest on tulvil ka raadioeeter.

Kommentaarid puuduvad