Staarid raksus? Silvia Ilves põrutab: ma ei teeni meestega leiba nagu Brigitte Susanne Hunt!

Kas Ilves ja Hunt on tülis?
Kas Ilves ja Hunt on tülis? — FOTO: Aivo Kallas (Delfi)/TV3

Teisipäeval avaldatud intervjuus rääkis Silvia Ilves oma uuest kaaslasest, kelle isiku soovis ta toona jätta saladuseks. Nüüdseks on aga teada, et tegemist on Asse Saugaga, kes on Rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis sertifitseeritud vaimne giid, tervendaja ja õpetaja.

“Armastuseks ei saa seda veel pidada, aga alati on võimalik, et see tuleb. Seda näitab aeg, armastus on otsus. Mul on tore meessõber, kes on mulle väga toeks ja kes väga hindab mind naise ja inimesena,” avaldas Ilves.

Silvia meenutab, et kui Marceliga suhtes olles pidi tema olema toeks mehele, siis nüüd on olukord vastupidine. “Ma tunnen, kuidas mind hoitakse ja see on väga tähtis. Eks aeg näitab, kas see on midagi pikemaajalist. Tore on see, et pärast paljusid lahkuminekuid on endiselt võimalik tunda rahu ja õnne kellegiga,” ütles ta.

Muuhulgas torkas Silves ka ühte tuntud skandaalitari, kes möödunud aastal telesaates endale meest otsis. “Mulle meeldib jagada ilusaid hetki ja asju, aga ma ei teeni leiba meestega nagu Brigitte Susanne Hunt, see ei ole minu leib nende tunnetega raha teenida,” ütles ta, vihjates “Vallalise kaunitari” saatele.

Loe täispikka intervjuud Silvia Ilvesega SIIT!

Kusjuures, see pole esimene kord, kui Ilves on teinud saate osas märke. Oktoobrikuus Õhtulehele antud intervjuus kritiseeris Ilves oma vana tuttava Herki osalemist “Vallalise kaunitaris”. „Ma ei teadnud tema saates osalemisest midagi ning kui päris aus olla, hakkas häbi tema pärast, kui sain teada, et seal osaleb,“ põrutas ta.

Mida arvab aga Ilvese kommentaarist Hunt ise? Skandaalitar tegi oma sotsiaalmeedias lausa avaliku pöördumise ja tundub, et teda ei häiri Silvia sõnavõtt sugugi. 

“Sul on õigus, Silvia! Sa oled tõesti eesti üks andekamaid tšelliste ja ma naudin alati sind mängimas kuulata! Sul on see privileeg muusikat tehes ära elada ka, jah. Olen sinu fänn alati olnud ja tahaksin olla sama andekas kui sina (täiesti siiralt), aga kahjuks ei oska ma laulda ega ühtegi muusikainstrumenti mängida,” kirjutab Hunt oma Instagrami lugudes ja soovib Silviale õnne uue suhte puhul. 

Brigitte Susanne Hundi kirjutis
Brigitte Susanne Hundi kirjutis — FOTO: kuvatõmmis

Näita 3 kommentaari

see Ilves pole mulle mitte kunagi meeldinud,küll aga meeldib väga Brigitte.Need mehed läksid ikkagi sinna saatesse vabatahtlikult

Vasta

Silvia Ilvesest saan ma veel aru aga kust otsast Hunt staar on ei saa aru

Vasta

Täiesti väsimatud🙄

Vasta