Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilvese kõrval on uus mees: pärast paljusid lahkuminekuid on endiselt võimalik tunda rahu ja õnne

Silvia Ilves
Silvia Ilves — FOTO: Erakogu

Möödunud aastal Marcel Johannes Kitsest lahku läinud nelja lapse ema ja tšellist Silvia Ilves on leidnud enda kõrvale uue kaaslase!

Silvia Ilves jagas oma sotsiaalmeedias 27. jaanuaril tehtud fotot, kus on tema käevangus ka keegi salapärane maskiga mees ja paistab, et tegemist on tõepoolest tema uue kaaslasega. 

Pildi juurde lisatud kirjas viskab Ilves veel naljagi, kuidas kõikvõimalikud portaalid ootavad kannatlikult, et seda kajastada. "Ma kavatsen seda imelist tuge oma kõrval hoida. Jah, tean, et mul on nüüd kõrval mees, keda kollase meedia kisa jalad alt ei löö ning tülisid ei tekita. Seda enam hindan ja hoian teda," avaldab Ilves.

Lisaks jagab Silvia oma uuele kaaslasele ohtralt tänusõnu. "Aitäh, et olemas oled. Aitäh, et minusse rahu oled toonud. Et minust siiralt ja ehedalt hoolid," kirjutab tšellist.

Kes aga see salapärane mees on, jääb hetkel veel saladuseks. 

Silvia Ilves on uuesti armunud
Silvia Ilves on uuesti armunud — FOTO: Silvia Ilves/Instagram

Pöördusime ka Silvia enda poole, kes oli lahkelt nõus oma uuest härrast lähemalt rääkima. "Armastuseks ei saa seda veel pidada, aga alati on võimalik, et see tuleb. Seda näitab aeg, armastus on otsus. Mul on tore meessõber, kes on mulle väga toeks ja kes väga hindab mind naise ja inimesena," avaldab Ilves.

Silvia meenutab, et kui Marceliga suhtes olles pidi tema olema toeks mehele, siis nüüd on olukord vastupidine. "Ma tunnen, kuidas mind hoitakse ja see on väga tähtis. Eks aeg näitab, kas see on midagi pikemaajalist. Tore on see, et pärast paljusid lahkuminekuid on endiselt võimalik tunda rahu ja õnne kellegiga," ütleb ta.

Paar veel täna koos ei ela ega leivasid ühte kappi pannud pole. "Ei kiirusta sellise asjaga kindlasti kohegi mitte ja mul on sellega isegi trauma eelnevast ajast. Mida ma kõige rohkem hindan, on see, et muusikuna see mees hindab mind ja annab tiivad, ei söö mind. Ei ole sellist põletavat armuleeki, aga tundub, et see on isegi tervislikum mitte nii metsikult olla armunud sellesse inimesse. See inimene tõi minusse rahu," kinnitab Silvia.

Kuidas tšellist selle salapärase mehega kohtus? "Mina teda ei mäletanud, aga tema mäletas mind ja on mind varasemalt jälginud. Me kohtusime juba siis, kui ma olin Marceliga koos ja ta on taustal jälginud, kuidas mul elu läheb ja salamisi mind imetlenud ning oodanud oma hetke," naerab Ilves. "Hetkel ei ole mul üldse fookuses armastus, vaid kevadel on tähtsad muusikalised töökoha konkursid tulekul. Kui see mees aktsepteerib nii palju aega, kui mul on anda, siis ma olen väga tänulik."

Peamiselt võluski mees Silvia ära oma suure südame, mehelikkuse ja intelligentsusega. "Täpselt see, mis oli puudu Marceliga suhtest. Kõik peab olema balansis," ütleb ta.

Kommentaarid puuduvad