Šokeeriv! Kanye Westi endised töötajad räägivad suu puhtaks: ta näitas meile Kim Kardashianist alastipilte

Kima ja Kanye
Foto: Jean-Baptiste Lacroix / AFP / Scanpix

Kanye Westi juutidevastased sõnavõtud panid Adidase temaga koostöö lõpetama ja nüüd räägivad räppari endised töötajad oma suu puhtaks. Nimelt oli West koosolekutel näidanud intiimseid pilte oma tollasest abikaasast Kim Kardashianist ja käitunud ka muul moel ebasündsalt.

Väljaanne Rolling Stone vahendusel selgub, et mitmed Westi alluvuses töötanud inimesed olid Adidast proovinud veenda, et nad lõpetaksid muusikuga koostöö. Üks loovtöötaja meenutas, et kui ta 2018. aastal töövestlusel käis, oli West talle näidanud Kardashianist intiimset pilti.

See polnud sugugi ainus säärane vahejuhtum – ka kaks teist töötajat väitsid, et West oli neile näidanud Kimist ebasobilikke videosid ja pilte.

Kanye imelikud käitumisviisid jõudsid laiema avalikkuse ette siis, kui internetti jõudis video, milles on näha, et muusik näitas koosolekute ajal teistele töötajatele pornovideosid. Adidase juhte Westi ebasobiv ja ahistav käitumine aga ei morjendanud ning isegi räppari ebasündsad kommentaarid naistöötajate suunas polnud mingi probleem.

Adidas ise jättis aga kommentaari andmata. 

Loe pikemalt väljaandest Rolling Stone.

Kommentaarid puuduvad