Reklaam sulgub sekundi pärast

Selgus majas! Prints Williami väidetav armuke võttis petmisskandaali teemal esimest korda sõna

Prints William ja Kate Middleton
Prints William ja Kate Middleton — FOTO: i-Images via ZUMA Press/Scanpix

Juba pikka aega on Briti kuningapere ümber käinud mitmeid spekulatsioone. Näiteks levis kuuluujutt, et prints Williamil on väidetav armuke, Rose Hanbury. Nüüd aga võttis naine ka ise sel teemal sõna ning eitab juhtunut.

Kuna kuulujutud Rose Hanbury ja prints Williami salasuhtest on eskaleerunud iga päevaga, otsustas naine ka ise sel teemal sõna võtta. Ta tõdes läbi advokaatide vahenduse, et kuulujutud on täiesti valed. Kensingtoni palee keeldus seda lugu kommenteerimast, kirjutab Town&Country Mag.

Rose Hanbury ja tema abikaasa David Cholmondeley on olnud Walesi kuningliku pere suhtlusringkonnas juba mõnda aega. Kuulujutud Hanbury ja prints Williami kohta said alguse siis, kui meediasse jõudis info, et Kate Middleton ja Hanbury läksid omavahel tülli. Hiljem lükati väide aga ümber. Pärast juhtunut on kaks perekonda omavahel mitmel kuninglikul üritusel koos olnud ning hästi läbi saanud.

Spekulatsioonide levikule lisas õli tulle ka Kate Middletoni emadepäeva puhul postitatud foto, kus ta oli ilma abielusõrmuseta. Samuti oli pilt töödeldud ning Middleton vabandas selle pärast. 

Kommentaarid puuduvad