Reklaam sulgub sekundi pärast

SÄRAV GALERII | Milline glamuur! Eesti armastatud kuulsused nautisid uhket jõulupidu

Foto: Gerli Tooming

Eesti kuulsused nautisid eile elurõõmu ehk Joie de Vivre’d konjakimaja Courvoisier jõuluüritusel. Grete Paia, Hendrik Sal-Saller, Tanel Veenre ning paljud teised said osa meeleolukast õhtust, mida täitsid omanimelise restorani La Cucina di Orm Oja, Eesti oma tippkoka Orm Oja maitseelamused, kokteilimeistri Tarmo Piiri jõuludest inspireeritud kokteilid ning kaunikõlalise Aneti hingestatud muusika.

Jõulude eel lülitasid külalised end muust maailmast välja, et kogeda maailma enim auhindu pälvinud konjakibrändi Courvoisier Joie de Vivre filosoofiat ehk elu nautimist hetkes. Hoolimata keerulistest aegadest on oluline võtta aega ka hetke nautimiseks. Joie de Vivre – see on hea toit, lävimine huvitavate inimestega, meeldiv muusika ja klaas ainulaadset konjakikokteili.

„Tähtis on ka kiirel jõuluajal leida aega, et üheskoos nautida elu ilusaid hetki. Usun, et saime eelolevateks pühadeks rohkelt inspiratsiooni nii Orm Ojalt kui ka Tarmo Piirilt, kes üllatasid tõeliste maitseelamustega. Joie de Vivre ehk elu nautlemise filosoofia on saanud Courvoisier konjakimaja motoks. Ma usun, et tänasel üritusel said meie külalised seda kogeda, sest õhtu oli täis naeru, sütitavaid vestlusi, suurepärast muusikat ja maitsvaid üllatusi,“ rääkis Courvoisier kaubamärgi esindaja Vytautas Pazereckas.

Vaata säravat galeriid!