Sandra Vabarna abielust: meie elustiilide juures suhte hoidmine ei ole ka lihtne

Sandra Vabarna
Sandra Vabarna — FOTO: Rauno Liivand

Mõnda aega tagasi andis muusik ja arengutreener Sandra Vabrna intervjuu, kus ta rääkis abielust, harjumuste hoidmisest ja läbipõlemisest. Ta tõdes, et kahe loomeinimese kooselu ei ole lihtne, kuid avaldas võtme, kuidas abielu värskena hoida.

Sandra Vabrna sõnas, et kindlasti on lapsed tema ellu toonud nii nii teise perspektiivi ja prioriteetide seadmise. ‘’Ma mõtlen, et ükskõik kui pekkis muud asjad on, kas või ettevõttega või tööasjadega, siis ma tean, et mul on lapsed ja see on minu tugipunkt. Sinna ma saan alati tagasi minna, sest nendelt saan siirast armastust,’’ ütleb Sandra südamlikult.

Oma abikaasa Jalmar Vabarnaga teeb Sandra koos tööd, jagab argimuresid ja oma elu, kasvatab lapsi ning veedab ka vaba aega. Nii mõnigi ilmselt mõtleb, kuidas selline suhe toimib, kui veedetakse koos liiga palju aega.

‘’On ka öeldud, et kui sa tahad areneda, siis mine suhtesse. Ega meie elustiilide juures suhte hoidmine ei ole ka lihtne. Väga tihti lähevad loomevaldkonnas emotsioonid sassi, kuid meie suhe toimib paljuski ka seepärast, et anname teineteisele aega. Me teame, et trenn on oluline mõlemale. Ehk austan seda, kui Jalmar teeb neid asju, mida tal on vaja teha,’’ avaldab Sandra nende kooselu võtme.

Loe täispikka intervjuud Sandra Vabarnaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad