“Sa maksid just minu ülikooli semestri eest!” Tuntud Ameerika laulja jättis restorani teenindajale hiiglasliku jootraha

Jason Derulo jättis restorani teenindajale hiiglasliku jootraha!
Jason Derulo jättis restorani teenindajale hiiglasliku jootraha! — FOTO: IMAGO/Fotoarena / Scanpix

Tuntud Ameerika Ühendriikide laulja Jason Derulo jättis Omahas asuvas restoranis peale sõprade ja perega toimunud eine lõpetamist teenindajale 5000 dollari suuruse jootraha.

“Hei Jason, aitäh. Sa maksid just minu ülikooli semestri eest. Ma ei suuda sind piisavalt tänada,” ütles restorani teenindaja Jordan Schaffer TikToki videos. “Ma loodan, et sul ja su perel on Omahas imeline aeg ja loodan, et näed meid veel kord.”

Videos räägib Schaffer Jasonile, et tema “süda hakkas kiiremini lööma”, kui ta nägi arve allosas silmatorkavalt suurt summat. Seejärel näitas teenindaja kviitungit, mille kogusumma oli pärast jootraha jätmist koguni 5795 dollarit (üle 5400 euro).

“Ma ei suutnud seda uskuda. Nähes 5000 dollarit välja kirjutatud tšekil, oli lihtsalt südantsoojendav” ütles Schaffer kohalikule uudistekanalile KETV.

Jason Derulo juhtus linnas olema, sest oli hiljuti ostnud osaluse Omaha naiste võrkpallimeeskonnas ja tahtis koos oma pere ja äripartneriga ühes kohalikus restoranis einestada, vahendas KETV.

Derulo ütles TikToki videot kommentaarides, et Schaffer tundus “suurepärane inimene”. “Aitäh, et hoolitsed meie pere eest nii hästi,” kirjutas ta. “Jätka armastuse levitamist, vennas,” lisas ta.

Allikas: New York Post. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad