Robbie Williams jagab oma eraealust delikaatset infot: pärast seda on mu libiido langenud

Robbie Williams
Robbie Williams — FOTO: Scanpix

Miljonite lemmik Robbie Williams ja tema abikaasa Ayda Field rääkisid meediale, et nad on peaaegu oma intiimsuse minetanud. Nimelt eelistab paar pigem kaisutada ja teineteise seltsis just niimoodi aega veeta.

Muusik tegi avameelse paljastuse ja sõnas, et tema libiido on langenud pärast seda, kui ta lõpetas depressiooni raviks testosterooni võtmise. Staari sõnul on tõde see, et nemad, nagu enamik abielupaare, vaataks ausalt öeldes pigem Netflixi.

“Kuid tegelikult teavad kõik, et pärast abiellumist hakkab intiimsus kahanema. See lihtsalt on nii. Ma kasutasin mõnda aega testosterooni, kuid kuna olen sõltlane, tuli see lõpetada. Sain need massiivsed kandilised õlad ja hakkasin välja nägema nagu uksehoidja. See ei olnud hea,” tõdeb muusik.

Kuid ta meenutab, et see, mida ta koges oma abikaasaga siis, kui ta tarvitas rohtusid, oli lausa uskumatu. ”Me olime täitmatud. Kui ma stimulante tarbisin, siis ei saanud me põhimõtteliselt käsi teineteiset eemale hoida,” kirjeldab Williams olukorda, kes nüüd eelistab oma naisega pigem hubast kaisutmaist ja rahulikku tempot.

Mees sõnab, et mõnikord pöördub abikaasa Ayda tema poole ja juhib tähelepanu sellele, et nad peaksid ehk rohkem vallatlema. ”Ma istun siis diivanil, söön mandariini ja kehitan lihtsalt õlgu,” avalikustab Williams.

Kommentaarid puuduvad