Riho Terrase poeg Hendrik Johannes suhtest oma isaga: panne päris loopima ei hakka

Hendrik ja tema isa Riho Terras
Hendrik ja tema isa Riho Terras — FOTO: TV3/Delfi Meedia kollaaž

Tänavu kandideerisid riigikogu valimistel nii Riho kui tema poeg Hendrik Johannes Terras, kes on kumbki ka erinevate erakondade ridades. Ega see nende vahel hõõrdumisi ei tekita?

“Miks me oleme idioodid?” podcastis arutles Hendrik, et tegelikult pole tal isaga väga erinevad maailmavaated ning tegelikult on ka erakondade sees inimesi, kelle maailmavaated ei pruugi ühtida. “Isaga me näeme väga paljudes asjades silmast silma. Mõnes küsimuses muidugi on ta konservatiivsem, mis on arusaadav, sest tema kasvas Nõukogude ajal Ida-virumaal, käis Vene armees. Kogu see taust, kuidas sa inimesena kujuned, moodustab su väärtused,” ütles Terras.

“Mina olen Vabariigi laps ja veetnud ka osa elust välismaal, kõik need asjad kujundavad, kuidas sa maailma näed. Meil kindlasti on mingites küsimustes arutelud. Me käime regulaarselt pühapäeviti saunas ja kombime, kuidas need mõtted üksteisele peale lähevad. Hiljuti oli energeetikateemal arutelu, aga me oleme alati viisakaks jäänud ja panne loopima ei hakka,” avaldas Hendrik.

Kuula podcasti Hendrikuga Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad