Reklaam sulgub sekundi pärast

“Rannamaja” on minevik! Helena Klaar õpib huvitaval erialal ja avaldab oma järgmise projekti

"Rannamaja" kaudu tuntuks saanud Helena Klaar ütles TV3 portaalile, et enam ta sellele perioodile otseselt ei mõtlegi, kui talle seda just meelde ei tuletata. Praegu on tal uued tegevused ja plaanid alates magistriõpingutest kuni blogi pidamise ning reisimiseni välja.

Mis on "Rannamajast" tuntuks saanud Helena Klaari elus täna uut ning mis vana ja harjumuspärast? "„Tead, kui sa küsid nii, siis ma ise unustan ära, et mul on olnud selline paari aasta tagune elu, kus ma justkui sain mingi nime. Et kui mulle keegi seda meelde ei tuleta, siis ma isegi ei tea, et ma olen olnud keegi. Aga ma läksin kooli uuesti ja üritan natukene aju liigutada. Kõik selline sotsiaalmeedia maailm on ka jäänud kuidagi mingile tasemele ja ma tunnen, et inimesed ise ka väärtustavad. Selline möll käib.”

Praegu õpib Helena ülikoolis soojusenergeetikat. Ma tegin bakalaureuse keemia ja keskkonna valdkonnas ja nüüd otsustasin, et spetsialiseeruksin tulevikuprintsiibist pigem energeetikasse. Ma olen selline tuumaenergeetika huviline ka ja tahaksin võib-olla üldse sinna suunda. Aga ma ei tea, ma olen terve elu kuidagi mitmel suunal igal pool teinud: tantsimine, sotsiaalmeedia, siis mingisugune "Rannamaja", siis ülikool. Mulle meeldib jaotada ennast, siis on hästi põnev ja pole ühetahuline kõik.”

Rääkides talle kuulsuse toonud "Rannamajast", siis otseselt ta selle peale enam ei mõtle, kui seda talle just eraldi meelde ei tuletata. "Kui päris üle Viru keskuse su nime ei karjuta ega öelda, et davai, teeme pilti ja väga ebameeldiv...et see on selline asi, kus sa mõtled, et kas oli seda kõike vaja. Aga üldises pildis ma just näen seda, et ma olen mingitele inimestele eeskuju, sellega tullakse kaasa, et nii äge, sa oled nii avameelne, sa aitad eestlaste vaiksust tagasi tõmmata. See on väga hea, nii et ma ei ütleks, et sellega otseselt mingit suurt valu oleks olnud. Pigem on viha kusagil seinte taga, mis ei jõua otseselt minuni, nii et pigem olen saanud ka sealt kõike head.”

Saateosalistest suhtleb ta täna enda sõnul vaid Oskariga. Mõne inimesega on läinud elu lihtsalt omasoodu, paari teise puhul on määravaks see, et nad elavad välismaal.

Oma lähiaja plaanidest rääkides mainis Helena, et hetkel on tal töös blogi pidamisega alustamine, kus kavatseb hakata kirjutama erinevatel teemadel, näiteks reisimine, millega ta viimasel ajal on rohkem tegelenud. Kuna ta on saanud erinevate tegevustega kõlapinda, loodab ta ka läbi kirjutamise ja enda jaoks südamelähedaste teemade hakata inimesi motiveerima.

"Ütleme nii, et elu viskab mulle koguaeg mingeid väljakutseid või valikuid. Ma üritan nendest nii palju kaasa haarata või kinni võtta, kui see vähegi ka mulle mingit positiivset edu toob. Ma niisama enam ei viitsi, et jah, ma tulen sinna, jah, ma teen seda. Seda on võib-olla halb öelda, aga tahaks ise ka mingitki kasu saada. Kahjuks arveid mingisugune väike üritus kusagil ära ei maksa.”

Kommentaarid puuduvad