Raivo Hein viis Zevakini lendama: pidin ta vägisi kopterisse suruma!

Raivo Hein viis Andre Zevakini oma kopteriga lõbusõitu tegema.
Raivo Hein viis Andre Zevakini oma kopteriga lõbusõitu tegema. — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist / @raivohein

Miljonärist ettevõtja Raivo Hein jagas sotsiaalmeedias fotot koos tuntud produtsendi ja sisulooja Andrei Zevakiniga. Selgub, et Hein viis Zevakini oma kopteriga lõbusõidule!

"Andrei Zevakin sai hakkama. Alguses kartis nii, et pidin ta vägisi kopterisse suruma, aga paar korda jalaga tagumikku ajas ta lõpuks sisse," kirjutas Hein pildi juurde, kus ta koos sisuloojaga kopterisõitu naudib.

TV3.ee portaali video-podcastis “tegeltkanoh” rääkis Hein lähemalt ka kopteri omanikuks olemisest. Selgus, et Raivol on kaks elamist – üks Tallinna lähedal, teine Saaremaal.

Saare ja mandri vahet meeldib talle sõita oma helikopteriga. “Siis ei pea praamisabas seisma.” Kindlasti on paljudel inimestel kopteri kohta küsimusi – ka saatejuhid olid helikopterist lausa sillas ning neid vaevasid mitmed küsimused. “Kui palju võtab kopter kütust?” Raivo vastas seepeale: “100 liitrit tunnis.”

“Kui aktsiisid olid kallid, lendasin (helikopteriga – toim.) Saaremaalt Lätti ja tõin omale õlut koju,” meenutas Raivo üht lustakat seika. “Siis mõni naeris, et ma saan odavat õlut eriti kalli helikopteri hinnaga koju.”

Vaata siit täispikka video-podcasti episoodi Ravi Heinaga! 

Kommentaarid puuduvad