Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmakellad ongi kõlanud! Adele tunnistas üles, et abiellus hiljuti

Adele ja Rich Paul
Adele ja Rich Paul — FOTO: PI via ZUMA Press Wire/Scanpix

Lauljatar Adele on väidetavalt kinnitanud oma abielu Rich Pauliga. Juba pikalt on spekulatsioonide all, kas staarid on tõesti viinud oma suhte uuele tasemele ning leivad ühte kappi pannud. Kõige suurema tõuke kuulujuttudele andis asjaolu, et Adele kutsus teda fänniga suheldes oma abikaasaks.

Hiljuti olid 35-aastane Adele ja 41-aastane spordiagent Paul vaatamas Los Angeleses Alan Carri komöödiaetendust, kirjutab DailyMail. "Ma olin täna õhtul LA-s Alan Carri komöödiaetendusel ja Adele oli publiku hulgas. Alan küsis rahva seast, kas keegi on hiljuti abiellunud ja Adele hüüdis vastuseks, et tema," tõdes samuti publiku hulgas viibinud allikas. 

Allikas lisas, et lauljatar istus täpselt tema taga ning Adele nautis mõnusat aega. "Tal oli ükskõik, et inimesed teadsid, et ta seal on." 

Jutud, et lauljatar on abieluranda sõudnud, jõudsid meediasse septembri keskel. Toona kirjutasime, et nädalavahetusel toimunud Adele Vegase tuuri ajal nimetas 35-aastane laulja Pauli fänniga vesteldes oma abikaasaks.

“Sa ei saa minuga abielluda. Mu arm ja mu abikaasa on täna õhtul siin,” rääkis Adele TikToki postitatud videos naisfännile.

Adele ja Rich olid esmakordselt avalikkuse ees 17. juulil 2021, kui nad vaatasid koos NBA finaali viiendat mängu.

Allikas kinnitas toona väljaandele PEOPLE, et Adele oli Pauliga kohtamas käinud juba mõned kuud. 

Lisaks avaldas Adele, et tahab varsti jälle emaks saada ja kogub juba ideid beebinimedeks. “Ma tahan kindlasti rohkem lapsi. Ma olen kodune ning stabiilne elu aitab mind mu muusikaga,” rääkis ta 2022. aastal Ellele.