Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmakellad helisesid! Vaata, millised armastatud kuulsused tänavu abieluranda sõudsid

Gerli Padar, Jesper Parve, Triin Lellep
Gerli Padar, Jesper Parve, Triin Lellep — FOTO: TV3/Erakogu

2022. aasta on jõudmas lõpusirgele ja nüüd on õige aeg vaadata tagasi ning teha kokkuvõtteid aasta tippsündmustest. Teeme ülevaate viiest säravaimast paarist, kes sel aastal abiellusid!

Jesper Parve ja Mari Ojasaar

Jesper ja Mari kihlusid 2019. aastal ja abiellusid tänavu suvel Hiiumaal. Nad abiellusid oma enda ehitatud katedraali ja altari all.

“Kõik enam-vähem kontrolli all ja mis kogu selle päeva eriti ägedaks teeb, on see, et oleme saanud Mari Ojasaarega ehitada ise oma katedraali ning ka altari kus abiellume,” kirjutas Jesper päev enne pulmi oma sotsiaalmeedia kontole.

“Metsadest ja mererannast muidugi pikalt palju kraami kevadel-suvel kogutud. Üks coolimaid (lahedamaid – toim) leide oli kuivanud kadakas – läheb käiku altari ehitamisel,” teatas Jesper. 

Mari jagas pulmapäevast ka pilti oma Instagramis. “Kõige parem koht, kus olla, mu kallis abikaasa,” kirjutas ta pildi juurde.

Eeva Esse ja Sander Sõõrumaa

Eeva ja Sander kohtusid juba ülikoolis olid enne pulmi olnud koos pea kümme aastat. Tänavu suvel pidas paar maha ka imekauni pulmapeo.

Triin Lellep ja Linus Kordes

Triin ja Linus abiellusid tänavu Pariisis lähedasemate sõprade seltsis, olles olnud suhelnud alates eelmise aasta oktoobrikuust. Otsus abielluda sündis paari esimesel silmast silma kohtumisel.

“Mul polnud nii, et ma plaanin ette hästi pikalt ja mõtlen, kuidas kõik asjad võiksid olla. Ma üritan oma elus olla rohkem spontaanne, ma tunnen, et see on õige suund. Kõik sellised otsused on olnud hästi kihvtid ja viinud mind elus edasi. Enam ma ei usalda mõistuse häält, vaid lähen südame hääle poole,” rääkis Triin.

Gerli Padar ja Martin Parmas

Tantsusaates teineteist leidnud Gerlil ja Martinil täitus tänavu 16 aastat kooselu ja novembrikuus šokeeriti avalikkust teadandega, et nüüd on nad lõpuks ka abiellunud. 

Uudis tehti teatavaks "Tantsud tähtedega" otsesaates, kui paar esitas koos üllatusnumbri.

Vaata videost!

Beatrice ja Laur Laja

Tänavu suvel sõudis seltskonnatäht Beatrice juba kuuendat korda abieluranda ja tema kallimaks on kokk Laur. Kohtumine oli üsna juhuslik - nimelt jalutas mees ühel päeval sisse tema vanalinnas asuvasse baari ning sealt sai alguse meeletu armumine. 

"Oleme sihukesed toimekad – ühe kuu tundsime, siis andsime avalduse sisse ja kuu aja pärast registreerisime abielu ära. Lihtne. Kui tunne on õige, siis mida veel oodata," avaldas Beatrice Kroonikale.